Gå til hovedindhold

Solar Light Global pro GA 69-2 adaptor 230V, 3-faset, sort, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-2. Max 5 kg.

Solar LightBelysningEAN: 6413631098072
Pris fra 64,97 krtil 74 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9,03 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62,12 kr 26. maj

Sammenlign priser på Global pro GA 69-2 adaptor 230V, 3-faset, sort, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-2. Max 5 kg. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Global Adapter Ga 69-2 3F M/Tilbehør So
64,97 kr
Til butik
Global Adapter Ga 69-2 3F M/Tilbehør So billede

Produktinformation

Et fleksibelt system, som kan tilpasses et hvert belysningsanlæg. Global pro GA 69-2 adaptor 230V, 3-faset, sort, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-2. Max 5 kg. Søgetermer: 5414620327 - KKT3013172 - 5414620327 - 6413631098072

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Hardware Accessories
EAN: 6413631098072
Varenr.: 8810489512273
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global adapter ga 69-2 3f m/tilbehør so
67,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global Adaptor U3 Med Tilbehør Sort Max 5 Kilo
71 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Global pro GA 69-2 adaptor 230V, 3-faset, sort, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-2. Max 5 kg.
74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global pro GA 69-2 adaptor 230V, 3-faset, sort, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-2. Max 5 kg. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global pro GA 69-2 adaptor 230V, 3-faset, sort, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-2. Max 5 kg. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk64,97 kr64,97 krKøb
2MaintainIt67,5 kr67,5 krKøb
3Elvvs.dk71 kr71 krKøb
4CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global pro GA 69-2 adaptor 230V, 3-faset, sort, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-2. Max 5 kg.

PriceData har fulgt prisen på Global pro GA 69-2 adaptor 230V, 3-faset, sort, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-2. Max 5 kg. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 61,88 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 64,97 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Global pro GA 69-2 adaptor 230V, 3-faset, sort, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-2. Max 5 kg.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Global pro GA 69-2 adaptor 230V, 3-faset, sort, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-2. Max 5 kg. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202664,97 kr1,53 kr (2%)
27. maj 202663,44 kr1,32 kr (2%)
26. maj 202662,12 kr5,38 kr (8%)
22. maj 202667,5 kr3,5 kr (5%)
19. maj 202671 kr3,5 kr (5%)
14. maj 202667,5 kr3,5 kr (5%)
12. maj 202671 kr2 kr (3%)
9. maj 202673 kr3,7 kr (5%)
7. maj 202669,3 kr1,7 kr (2%)
6. maj 202671 kr1,7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret