Gå til hovedindhold

Solar Light Global Adaptor U3 3-faset Med Tilbehør Hvid Max 5 Kilo

Solar LightBelysningEAN: 6413631097617
Pris fra 60,06 krtil 72 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11,94 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Global Adaptor U3 3-faset Med Tilbehør Hvid Max 5 Kilo og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60.06 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GLOBAL ADAPTER GA 69-3 3F M/TILBEHØR HV
60,06 kr
Til butik
GLOBAL ADAPTER GA 69-3 3F M/TILBEHØR HV billede

Produktinformation

Global GA 69-3 adaptor 230V, 3-faset, hvid, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-3. Max 5 kg. - PROFESSIONEL

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR LIGHT
EAN: 6413631097617
Varenr.: 15842238923087
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Global Adapter Ga 69-3 3F M/Tilbehør Hv
63,89 kr
Til butik
Global Adapter Ga 69-3 3F M/Tilbehør Hv billede

Produktinformation

Et fleksibelt system, som kan tilpasses et hvert belysningsanlæg. Global GA 69-3 adaptor 230V, 3-faset, hvid, med tilbehør, XTSA57/8 og plastaflastning XTSA510-3. Max 5 kg. Søgetermer: 5414620314 - KKT3013173 - 5414620314 - 6413631097617

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Light
Kategori: Hardware
EAN: 6413631097617
Varenr.: 8810489545041
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Global adapter ga 69-3 3f m/tilbehør hv
66,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Global Adaptor U3 3-faset Med Tilbehør Hvid Max 5 Kilo
72 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Adaptor U3 3-faset Med Tilbehør Hvid Max 5 Kilo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Global Adaptor U3 3-faset Med Tilbehør Hvid Max 5 Kilo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN60,06 kr60,06 krKøb
2Billigelogvvs.dk63,89 kr63,89 krKøb
3MaintainIt66,25 kr66,25 krKøb
4Elvvs.dk72 kr72 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Global Adaptor U3 3-faset Med Tilbehør Hvid Max 5 Kilo

PriceData har fulgt prisen på Global Adaptor U3 3-faset Med Tilbehør Hvid Max 5 Kilo i 150 dage. Laveste pris i perioden er 60,06 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 64,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 60,06 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Global Adaptor U3 3-faset Med Tilbehør Hvid Max 5 Kilo. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Global Adaptor U3 3-faset Med Tilbehør Hvid Max 5 Kilo de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202660,06 kr
9. maj 202661 kr3,8 kr (6%)
25. apr. 202664,8 kr1,3 kr (2%)
18. apr. 202663,5 kr
14. apr. 202663,12 kr
13. apr. 202663,5 kr1,38 kr (2%)
2. apr. 202662,12 kr
23. jan. 202662 kr
16. jan. 202661,88 kr
15. jan. 202662 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret