Gå til hovedindhold

Gillian Jones Tote Bag - Rosa 10059

Gillian JonesPersonlig plejeEAN: 5713982009897
Pris fra 227 krtil 395 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 168 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Gillian Jones Tote Bag - Rosa 10059 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillian Jones Shopper heart Rosa
227 kr
Til butik
Gillian Jones Shopper heart Rosa billede

Produktinformation

Gillian Jones - Shopper heart Rosa Stor taske i blødt, quilt hjerteprint. Den store taske er utrolig rummelig, har en hank og en ekstra lynlåslomme på forsiden. Den kan foldes sammen, så den næsten ikke fylder noget, og er en perfekt rejsekammerat. Smuk og praktisk. Produkt mål, 50X40X14...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Anden personlig pleje
Artikel nr.: 10059-35
EAN: 5713982009897
Varenr.: 3187827
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones Tote Bag - Rosa 10059
-34%264,86 kr
Før 399,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones Tote Bag - Rosa 10059 billede

Produktinformation

Gillian Jones Tote Bag - Rosa er en **stor**, **smart** og **utrolig rummelig** taske i rosa stof med hjerter. Denne taske har ét stort rum med plads til utroligt mange ting. Indeni det store rum er der en lomme med lynlås hvori man kan opbevare mindre ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personal Care
EAN: 5713982009897
Varenr.: 101417
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gillian Jones Shopper hjerte Rosa
274 kr
Til butik
Gillian Jones Shopper hjerte Rosa billede

Produktinformation

Stor taske i blødt hjertequiltet print. Den store taske er utrolig rummelig, har en hank og en ekstra lynlåslomme på forsiden. Den kan foldes sammen, så den næsten ikke fylder noget, og er en perfekt rejsekammerat. Information om produktet: 50X40X14, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Rejsetasker
EAN: 5713982009897
Varenr.: D13915
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gillian Jones Big Bag Heart Rose
395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Tote Bag - Rosa 10059 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Tote Bag - Rosa 10059 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK227 kr266 krKøb
2NiceHair.dk264,86 kr264,86 krKøb
3Teknikproffset DK274 kr323 krKøb
4Lyko DK395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gillian Jones Tote Bag - Rosa 10059

PriceData har fulgt prisen på Gillian Jones Tote Bag - Rosa 10059 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 279,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 253 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Gillian Jones Tote Bag - Rosa 10059. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Gillian Jones Tote Bag - Rosa 10059 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026227 kr8 kr (4%)
28. apr. 2026219 kr8 kr (4%)
23. apr. 2026227 kr8 kr (4%)
13. apr. 2026219 kr8 kr (4%)
29. mar. 2026227 kr8 kr (4%)
26. mar. 2026219 kr8 kr (4%)
25. mar. 2026227 kr4 kr (2%)
24. mar. 2026223 kr4 kr (2%)
17. mar. 2026227 kr4 kr (2%)
14. mar. 2026231 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret