Gå til hovedindhold

Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print 10020-13

Gillian JonesPersonlig plejeEAN: 5713982010671
Pris fra 306 krtil 426 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 271,98 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print 10020-13 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 306 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print Mary
306 kr
Til butik
Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print Mary billede

Produktinformation

Gillian Jones - Mary Taske - Santorini Print Mary Mary toilettaske i Santorini print, med GJ guld logo på fronten, er lavet af 100% genbrugsplast. Tasken er lækkert rummelig, opdelt i 3 rum: To yderrum, der lukkes med magnetlås, samt et rum i midten med lynlås, som er indrettet med 4 netlommer, der gør det muligt at se, hvad lommerne gemmer på. Lynlåsvedhænget er aflangt og med et godt greb. 2 korte hanke gør, at du kan hænge toilettasken på en krog i f.eks. hotel badeværelser. Bonus, Tasken er opkaldt efter vores kronprinsesse Mary, som har en helt speciel model.

Produktspecifikationer

Kategori: Anden personlig pleje
Artikel nr.: 10020-13
EAN: 5713982010671
Varenr.: 3219274
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print 10020-13
-36%353,58 kr
Før 549,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print 10020-13 billede

Produktinformation

Gillian Jones Mary Bag er den ultimative toilettaske til den organiserede kvinde, som ikke ønsker at skulle undvære nogen af sine toiletsager når hun er på farten. Denne toilettaske har nemlig en størrelse som gør, at den kan **rumme alt lige fra make-up...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Personal Care
EAN: 5713982010671
Varenr.: 104404
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones toilettaske - Santorini
-30%385 kr
Før 550 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones toilettaske - Santorini billede

Produktinformation

Luksus udgaven af dametoilettasken - Mary toilettaske med Santorini mønster fra Gillian Jones. Den store og rummelige taske har 3 særskilte rum - ét stort rum med lynlås - og på hver side er der endnu et stort rum som lukkes med trykknap. Indholdet i toil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dame toilettaske
EAN: 5713982010671
Varenr.: 63969
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gillian Jones Mary Taske - Santorini Print Mary
426 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print 10020-13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print 10020-13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK306 kr345 krKøb
2NiceHair.dk353,58 kr353,58 krKøb
3Fenomen.dk385 kr385 krKøb
4Teknikproffset DK426 kr485 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print 10020-13

PriceData har fulgt prisen på Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print 10020-13 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 271,98 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 306 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print 10020-13. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Gillian Jones Mary Bag - Santorini Print 10020-13 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026306 kr21,51 kr (8%)
10. apr. 2026284,49 kr21,51 kr (7%)
9. apr. 2026306 kr21,51 kr (8%)
8. apr. 2026284,49 kr6,4 kr (2%)
5. apr. 2026278,09 kr26,91 kr (9%)
4. apr. 2026305 kr26,91 kr (10%)
24. mar. 2026278,09 kr6,11 kr (2%)
16. mar. 2026271,98 kr33,02 kr (11%)
15. mar. 2026305 kr33,02 kr (12%)
14. mar. 2026271,98 kr1,02 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret