Gå til hovedindhold

Gillian Jones Tablet Mirror- sort 10209-00 - - sort 10209-00

Gillian JonesMakeupspejleEAN: 5713982010930
Pris fra 179 krtil 349,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 170,95 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169,36 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Gillian Jones Tablet Mirror- sort 10209-00 - - sort 10209-00 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillian Jones Tablet mirror with LED and USB-C - Black
179 kr
Til butik
Gillian Jones Tablet mirror with LED and USB-C - Black billede

Produktinformation

Oplev den ultimative skønhedsoplevelse med vores tablet-spejl med kraftigt LED-lys, der oplades via USB-c. Spejlet er designet til at imødekomme dine skønhedsbehov på en måde, der er både stilfuld og funktionel. Med en enkelt opladning kan du nyde op til 3 timers brug, og det kraftige LED-lys giver en klar og skarp belysning, hvilket gør det nemt at se alle detaljer, når du lægger makeup eller styler dit hår. Det roterbare 360 graders design og touch-funktionen gør det nemt at justere vinklen og tænde og slukke lyset efter behov. Spejlet er let og kompakt, og med USB-C-opladning er det nemt at oplade på farten. Det er det perfekte tilbehør til din rejsetaske.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeupspejl
Artikel nr.: 10209-00
EAN: 5713982010930
Varenr.: 3202425
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gillian Jones Tablet Spejl - Sort
-40%209 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones Tablet Spejl - Sort billede

Produktinformation

Få den ultimative skønhedsoplevelse med vores tablet-spejl med kraftigt LED-lys, der oplades via USB-c. Der medfølger også et rejsespejl med sugekop. Spejlet er designet til at imødekomme dine skønhedsbehov på en måde, der er både stilfuld og funktionel.

Produktspecifikationer

Kategori: Gillian Jones
EAN: 5713982010930
Varenr.: GILLI0016
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones - Makeup Spejl Med Lys Og Touch - Sort
-27%219,95 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones Tablet Mirror- sort 10209-00 - - sort 10209-00
-36%225 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bord Makeup spejl Flatonista med LED og USB - sort
-30%245 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones - Makeup Spejl Tablet Mirror Led Black
-29%249 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gillian Jones Tabletspejl med LED og USB-C-opladning Sort
257 kr
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Gillian Jones Tablet-spejl Sort
300 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones Bordspejl - LED/Opladelig - Sort
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Tablet Mirror- sort 10209-00 - - sort 10209-00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Tablet Mirror- sort 10209-00 - - sort 10209-00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK179 kr218 krKøb
2Brandshop209 kr209 krKøb
3Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
4NiceHair.dk225 kr225 krKøb
5Fenomen.dk245 kr245 krKøb
6BilligParfume.dk249 kr249 krKøb
7Teknikproffset DK257 kr306 krKøb
8Skinsense300 kr300 krKøb
9Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gillian Jones Tablet Mirror- sort 10209-00 - - sort 10209-00

PriceData har fulgt prisen på Gillian Jones Tablet Mirror- sort 10209-00 - - sort 10209-00 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 158,4 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Gillian Jones Tablet Mirror- sort 10209-00 - - sort 10209-00. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Gillian Jones Tablet Mirror- sort 10209-00 - - sort 10209-00 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 2026179 kr2,04 kr (1%)
10. apr. 2026181,04 kr16,96 kr (9%)
9. apr. 2026198 kr16,96 kr (9%)
8. apr. 2026181,04 kr4,07 kr (2%)
5. apr. 2026176,97 kr21,03 kr (11%)
4. apr. 2026198 kr21,03 kr (12%)
24. mar. 2026176,97 kr3,89 kr (2%)
16. mar. 2026173,08 kr24,92 kr (13%)
15. mar. 2026198 kr24,92 kr (14%)
7. mar. 2026173,08 kr3,72 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret