Gå til hovedindhold

Gillian Jones Tabletspejl med LED og USB-C-opladning Hvid

Gillian JonesMakeupspejle3 timers batteritidMakeup og skønhedsplejeEAN: 5713982010947

Gillian Jones Tablet Mirror med kraftigt LED-lys og USB-C opladning. 3 timers batteritid, 360° drejbart design og touch-funktion til makeup. Læs mere

Pris fra 89 krtil 349,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 260,95 kr (75% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gillian Jones Tabletspejl med LED og USB-C-opladning Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillian Jones Tablet Mirror with LED and USB-C - White
-56%89 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gillian Jones Tablet Spejl - Hvid
-62%132 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gillian Jones Tabletspejl med LED og USB-C-opladning Hvid
206 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones Tablet Mirror - White 10209-90
-34%231,75 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Makeup spejl Flatonista LED og USB - hvid
-30%245 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Gillian Jones Tablet-spejl Hvid
300 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones Bordspejl - LED/Opladelig - Hvid
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Tabletspejl med LED og USB-C-opladning Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Tabletspejl med LED og USB-C-opladning Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK89 kr128 krKøb
2Brandshop132 kr132 krKøb
3Teknikproffset DK206 kr255 krKøb
4NiceHair.dk231,75 kr231,75 krKøb
5Fenomen.dk245 kr245 krKøb
6Skinsense300 kr300 krKøb
7Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Gillian Jones Tablet Mirror LED USB-C Hvid

Gillian Jones

Gillian Jones Tablet Mirror med kraftigt LED-lys og USB-C opladning. 3 timers batteritid, 360° drejbart design og touch-funktion til makeup.

• makeup spejl
• bordspejl
• LED spejl
• beauty mirror
• tablet spejl
• kosmetikspejl
• Makeup og skønhedspleje
• 3 timers batteritid

Beskrivelse

Gillian Jones Tablet Mirror er det perfekte makeup spejl til moderne skønhedsrutiner. Dette elegante hvide bordspejl kombinerer kraftigt LED-lys med praktisk USB-C opladning, hvilket gør det ideelt til både hjemme- og rejsebrug. Med en enkelt opladning giver spejlet op til 3 timers kontinuerligt lys, så du aldrig behøver bekymre dig om strøm under vigtige beauty-øjeblikke. Det 360-graders drejbare design og intuitive touch-funktion gør det nemt at justere både vinkel og lysintensitet efter behov. LED-lyset sikrer krystalklare detaljer under makeup og hårstyling, mens det kompakte design gør det til den perfekte rejsepartner. Spejlet måler 17 x 24 x 1,6 cm og er konstrueret til at være både let og holdbart.

Specifikationer

farve:Hvid
model:10209-90
vægt:Let og kompakt
design:360° drejbart
mærke:Gillian Jones
belysning:Kraftigt LED-lys
betjening:Touch-funktion
opladning:USB-C
batteritid:Op til 3 timer
dimensioner:17 x 24 x 1,6 cm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor lang tid holder batteriet?

Spejlet har op til 3 timers batteritid på en enkelt USB-C opladning, hvilket gør det perfekt til daglig brug og rejser.

Kan spejlet justeres?

Ja, spejlet har 360-graders drejbart design, så du kan indstille den perfekte vinkel til makeup og hårstyling.

Hvordan tænder jeg lyset?

Spejlet har en intuitiv touch-funktion, så du blot skal røre ved kontrollen for at tænde/slukke LED-lyset.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gillian Jones Tabletspejl med LED og USB-C-opladning Hvid

PriceData har fulgt prisen på Gillian Jones Tabletspejl med LED og USB-C-opladning Hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Gillian Jones Tabletspejl med LED og USB-C-opladning Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Gillian Jones Tabletspejl med LED og USB-C-opladning Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202689 kr55 kr (38%)
21. maj 2026144 kr55,95 kr (28%)
20. maj 2026199,95 kr55,95 kr (39%)
9. maj 2026144 kr1 kr (1%)
7. maj 2026145 kr1 kr (1%)
5. maj 2026144 kr55 kr (28%)
3. maj 2026199 kr55 kr (38%)
1. maj 2026144 kr55 kr (28%)
23. apr. 2026199 kr12,53 kr (7%)
16. apr. 2026186,47 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret