Gå til hovedindhold

Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - White 10264-90

Gillian JonesMakeupspejleEAN: 5713982012781
Pris fra 333 krtil 565 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 175 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - White 10264-90 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 333 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - White 10264-90
-39%333 kr
Før 549,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - White 10264-90 billede

Produktinformation

Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - White 10264-90 er et superflot spejl, som er ideelt til når du skal lægge en flot makeup. Dette spejl giver belysning i studie-kvalitet takket være de 9 kraftfulde LED-lys, der leverer eneståen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Face Mirrors
EAN: 5713982012781
Varenr.: 117908
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillian Jones Makeup Artist Spejl med 9 kraftige LED pærer - Hvid
349 kr
Til butik
Gillian Jones Makeup Artist Spejl med 9 kraftige LED pærer - Hvid billede

Produktinformation

Makeupspejl giver belysning i studiokvalitet med 9 kraftige LED-pærer, touchstyring af farvetemperatur, indbygget dæmpning og en roterende ramme. "Gillian Jones Makeup Artist-spejl med 9 kraftige LED-pærer - Hvid" lader dig skifte mellem varmt, køligt og neutralt lys og finjustere lysstyrken til daglige skønhedsrutiner, drevet via et DC-kabel for stabil ydeevne uden batteriskift. 9 kraftige LED-pærer for klar belysning i studiokvalitet Touchstyring til at skifte mellem varmt, køligt og neutralt lys Indbygget dæmpning til at justere lysstyrken til enhver situation Roterende ramme for en fleksibel betragtningsvinkel Strøm via DC-kabel for pålidelig brug uden batteriskift Professionel belysning og intuitive betjeningsmuligheder gør det nemmere at opnå ensartede resultater hver dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeupspejl
Artikel nr.: 10264-90
EAN: 5713982012781
Varenr.: 3327630
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones - Led Makeup Artist Spejl Med Touch - Hvid- 36x25 Cm
349,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones - Makeup Artist Hvidt Spejl 9 LED Pærer & Touch
-30%398,95 kr
Før 570 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones Makeupspejl - 9 LED/Touch - Hvid
549,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gillian Jones Makeup Artist Mirror with 9 powerful LED bulbs Whit
565 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - White 10264-90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - White 10264-90 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk333 kr333 krKøb
2Proshop DK349 kr388 krKøb
3Gucca.dk349,95 kr349,95 krKøb
4BilligParfume.dk398,95 kr398,95 krKøb
5Kids-world.dk549,95 kr549,95 krKøb
6Lyko DK565 kr565 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - White 10264-90

PriceData har fulgt prisen på Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - White 10264-90 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 333 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - White 10264-90. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - White 10264-90 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026333 kr13 kr (4%)
29. maj 2026320 kr16 kr (5%)
22. maj 2026304 kr3,69 kr (1%)
21. maj 2026300,31 kr
20. maj 2026299,4 kr1,79 kr (1%)
19. maj 2026297,61 kr1,69 kr (1%)
18. maj 2026295,92 kr
14. maj 2026295,09 kr
13. maj 2026295 kr4 kr (1%)
21. apr. 2026299 kr124 kr (71%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret