Gå til hovedindhold

Gillian Jones Makeup Artist Mirror With 12 LED Bulbs And Smartphone Holder

Gillian JonesMakeupspejleEAN: 5713982010916
Pris fra 409 krtil 1.025 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 616 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gillian Jones Makeup Artist Mirror With 12 LED Bulbs And Smartphone Holder og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillian Jones Makeup artist mirror - 12 LED lights
-41%409 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones Makeup artist mirror - 12 LED lights billede

Produktinformation

Makeupspejl leverer 12 justerbare LED-lys med touchbetjening, belysning fra kølig til varm og en indbygget smartphoneholder til præcise skønhedsrutiner. Gillian Jones Makeup artist mirror - 12 LED lights tilføjer praktisk USB-opladning af telefon og P-touch-lysstyrkebetjening, så du får jævn belysning, mens hele ansigtet er tydeligt synligt, mens du arbejder. 12 justerbare LED-lys Touchbetjening med P-touch-justering af lysstyrke Belysning fra kølig til varm Smartphoneholder til at følge vejledninger Indbygget USB-port til opladning af din telefon under påføring Ensartet belysning og praktisk opbevaring hjælper med at holde dit skønhedsområde klar til ethvert look.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeupspejl
Artikel nr.: 10201-90
EAN: 5713982010916
Varenr.: 3202423
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gillian Jones Makeup Artist Spejl
-35%646,75 kr
Før 995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones Makeup Artist Spejl billede

Produktinformation

Dette spejl er skabt til at opfylde dine skønhedsbehov på en helt ny måde. Uanset om du er en professionel makeup artist eller bare elsker at eksperimentere med forskellige looks, vil vores spejl med 12 kraftfulde LED-pærer og smartphone-holder forvandle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Gillian Jones
EAN: 5713982010916
Varenr.: GILLI0013
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gillian Jones Spejl til makeup-artister
657 kr
Til butik
Gillian Jones Spejl til makeup-artister billede

Produktinformation

Dette spejl er skabt til at opfylde dine skønhedsbehov på en helt ny måde. Uanset om du er professionel makeupartist eller bare elsker at eksperimentere med forskellige looks, vil vores spejl med 12 kraftige LED-pærer og smartphoneholder forvandle din makeuprutine til en unik oplevelse. Med sine dimensioner på 50 x 40 cm giver spejlet dig den perfekte synsvinkel, så du kan se alle detaljer i dit ansigt uden problemer. De 12 LED-pærer er designet til at give dig det optimale lys til enhver lejlighed. Brug touch-knappen til at justere lyset efter dine ønsker - skift mellem koldt, varmt eller neutralt lys, alt efter hvad du foretrækker. Du kan også justere lysstyrken med P-touch-knappen, så du altid opnår det mest præcise lys til din makeup. Vi ved, hvor vigtigt det er at have sine redskaber lige ved hånden, så vi har inkluderet en praktisk smartphoneholder. Placer din telefon i holderen, mens du arbejder på dit look, og oplad samtidig telefonen via det indbyggede USB-stik. Spejlet er ikke bare en praktisk tilføjelse til dit makeup-område, det er også en stilfuld dekoration, der passer perfekt til pigeværelset. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Sminkespejl
EAN: 5713982010916
Varenr.: C93397
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones Makeup Artist Square Mirror - 10201-90
-34%662,15 kr
Før 995,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones - Makeup Artist Mirror Insta White
-32%675 kr
Før 995 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones Makeupspejl - 12 LED/Smartphoneholder - Hvid
995,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gillian Jones Makeup Artist Mirror With 12 LED Bulbs And Smartphone Holder
1.025 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Makeup Artist Mirror With 12 LED Bulbs And Smartphone Holder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Makeup Artist Mirror With 12 LED Bulbs And Smartphone Holder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK409 kr448 krKøb
2Brandshop646,75 kr646,75 krKøb
3Teknikproffset DK657 kr716 krKøb
4NiceHair.dk662,15 kr662,15 krKøb
5BilligParfume.dk675 kr675 krKøb
6Kids-world.dk995,95 kr995,95 krKøb
7Lyko DK1.025 kr1.025 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gillian Jones Makeup Artist Mirror With 12 LED Bulbs And Smartphone Holder

PriceData har fulgt prisen på Gillian Jones Makeup Artist Mirror With 12 LED Bulbs And Smartphone Holder i 181 dage. Laveste pris i perioden er 409 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 655 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 552 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Gillian Jones Makeup Artist Mirror With 12 LED Bulbs And Smartphone Holder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Gillian Jones Makeup Artist Mirror With 12 LED Bulbs And Smartphone Holder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026409 kr170,95 kr (29%)
8. maj 2026579,95 kr82,95 kr (17%)
28. apr. 2026497 kr82,95 kr (14%)
23. apr. 2026579,95 kr52,17 kr (10%)
21. apr. 2026527,78 kr18,78 kr (4%)
11. apr. 2026509 kr23,76 kr (4%)
10. apr. 2026532,76 kr47,19 kr (8%)
9. apr. 2026579,95 kr47,19 kr (9%)
8. apr. 2026532,76 kr11,97 kr (2%)
5. apr. 2026520,79 kr59,16 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret