Gå til hovedindhold

Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - sort 10264-00

Gillian JonesMakeupspejleEAN: 5713982012774
Pris fra 209 krtil 565 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 356 kr (63% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - sort 10264-00 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gillian Jones Makeup Artist Spejl med 9 kraftige LED pærer - Sort
-40%209 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones Makeup Artist Spejl med 9 kraftige LED pærer - Sort billede

Produktinformation

Makeupspejl leverer belysning i studiekvalitet med 9 kraftige LED-pærer, touchbetjening, justerbar farvetemperatur, dæmpning og en roterbar sort ramme drevet via DC-kabel. Gillian Jones Makeup Artist Mirror with 9 powerful LED bulbs - Black gør det nemt at tilpasse varmt, koldt eller neutralt lys og finjustere lysstyrken til enhver makeup-situation, mens den roterbare ramme hjælper dig med at finde og fastholde den ideelle betragtningsvinkel. 9 kraftige LED-pærer til klar belysning i studiekvalitet Touchbetjening til hurtige lysjusteringer Skift mellem varmt, koldt og neutralt lys Indbygget dæmpning til præcis kontrol af lysstyrke Roterbar ramme til at finde og fastgøre den rigtige vinkel Strøm via DC-kabel for stabil, pålidelig drift uden batteriskift Pålidelig belysning og intuitiv betjening hjælper med en fejlfri påføring i hverdagens rutiner.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeupspejl
Artikel nr.: 10264-00
EAN: 5713982012774
Varenr.: 3327639
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - sort 10264-00
-43%312,81 kr
Før 549,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - sort 10264-00 billede

Produktinformation

Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - Black 10264-00 er et superflot spejl, som er ideelt til når du skal lægge en flot makeup. Dette spejl giver belysning i studie-kvalitet takket være de 9 kraftfulde LED-lys, der leverer eneståen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Face Mirrors
EAN: 5713982012774
Varenr.: 117907
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gillian Jones - Led Makeup Artist Spejl Med Touch - Sort - 36x25 Cm
349,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones - Makeup Artist Sort Spejl 9 LED Pærer & Touch
-30%398,95 kr
Før 570 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gillian Jones Makeupspejl - 9 LED/Touch - Sort
549,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Gillian Jones Makeup Artist Mirror with 9 powerful LED bulbs Blac
565 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - sort 10264-00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - sort 10264-00 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK209 kr248 krKøb
2NiceHair.dk312,81 kr312,81 krKøb
3Gucca.dk349,95 kr349,95 krKøb
4BilligParfume.dk398,95 kr398,95 krKøb
5Kids-world.dk549,95 kr549,95 krKøb
6Lyko DK565 kr565 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - sort 10264-00

PriceData har fulgt prisen på Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - sort 10264-00 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 39% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - sort 10264-00. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Gillian Jones Makeup Artist Mirror with Touch & 9 LED Bulbs - sort 10264-00 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026209 kr120 kr (36%)
21. maj 2026329 kr20 kr (6%)
20. maj 2026349 kr20 kr (6%)
9. maj 2026329 kr4 kr (1%)
7. maj 2026333 kr4 kr (1%)
5. maj 2026329 kr10,95 kr (3%)
3. maj 2026339,95 kr10,95 kr (3%)
23. apr. 2026329 kr36,75 kr (13%)
21. apr. 2026292,25 kr33,25 kr (13%)
11. apr. 2026259 kr33,25 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret