Gå til hovedindhold

Gigaset Communications Gigaset DL580 fastnettelefon med ledning og LCD-skærm - sort

Gigaset CommunicationsEAN: 4250366854342
Pris fra 353 krtil 579 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 226 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gigaset DL580 fastnettelefon med ledning og LCD-skærm - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 353 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigaset DL580 Telefon med ledning LCD-skærm
353 kr
Til butik
Gigaset DL580 Telefon med ledning LCD-skærm billede

Produktinformation

Gigaset DL580 - Telefon med ledning med opkalds-ID - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S30350-S216-B101
EAN: 4250366854342
Varenr.: 993819419
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fastnettelefon Gigaset DL580 med opkalds-ID - sort
559 kr
Til butik
Fastnettelefon Gigaset DL580 med opkalds-ID - sort billede

Produktinformation

Fordele ved fastnettelefon til hjem og kontorGigaset DL580 er en brugervenlig analog fastnettelefon med tydelige store taster og et oplyst display, der gør det nemt at se navn og nummer. Den kablede høretelefon giver stabil lyd, og højttalerfunktionen gør det bekvemt at tale håndfrit. Med telefonbog til 99 opslag og opkalds-ID har du dine kontakter lige ved hånden.Nem betjening i hverdagenTelefonen er designet til skrivebordsbrug og har praktiske funktioner som programmerbare genvejstaster, alarmfunktion og knapstyring af lydstyrke. Displayet på 46 × 78 mm er baggrundsbelyst for god læsbarhed, og du kan vælge mellem 10 ringemelodier, så den passer til dine præferencer.Type: Analog fastnettelefonHåndsæt: KabletHøjttalerfunktion: JaOpkalds-ID/CLIP: JaTelefonbog: 99 opslagGenvejstaster: Ja (programmerbare)Display: 46 × 78 mm, baggrundsbelystRingemelodier: 10Alarmfunktion: JaBetjening af lydstyrke: KnapperMontering: SkrivebordBasens mål (B × D × H): 7,8 × 20,0 × 19,5 cmMedfølger: Basestation, 1 håndsæt, manual...

Produktspecifikationer

Mærke: Gigaset
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 0.75g
EAN: 4250366854342
Varenr.: 1911969
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fastnettelefon Gigaset DL580 med opkalds-ID - sort
579 kr
Til butik
Fastnettelefon Gigaset DL580 med opkalds-ID - sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gigaset
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 0.75g
EAN: 4250366854342
Varenr.: 1911969

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset DL580 fastnettelefon med ledning og LCD-skærm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset DL580 fastnettelefon med ledning og LCD-skærm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK353 kr353 krKøb
2Boligcenter DK559 kr559 krKøb
3Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigaset DL580 fastnettelefon med ledning og LCD-skærm - sort

PriceData har fulgt prisen på Gigaset DL580 fastnettelefon med ledning og LCD-skærm - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 353 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 425 kr.

Den nuværende pris på 353 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Gigaset DL580 fastnettelefon med ledning og LCD-skærm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Gigaset DL580 fastnettelefon med ledning og LCD-skærm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026353 kr7 kr (2%)
16. maj 2026360 kr129 kr (26%)
5. maj 2026489 kr50 kr (9%)
30. apr. 2026539 kr147 kr (38%)
19. apr. 2026392 kr13 kr (3%)
1. apr. 2026405 kr23 kr (5%)
29. mar. 2026428 kr2 kr (0%)
15. mar. 2026430 kr3 kr (1%)
14. mar. 2026427 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026428 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret