Gå til hovedindhold

Gigaset 500HX Comfort Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv

GigasetTelefoner med ledningEAN: 4250366866062
Pris fra 434 krtil 629 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 195 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 398 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Gigaset 500HX Comfort Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 434 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigaset 500HX Comfort Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv
434 kr
Til butik
Gigaset 500HX Comfort Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv billede

Produktinformation

Gigaset 500HX Comfort - Ekstra trådløst håndsæt - ECO DECT\\GAP\\CAT-iq

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S30852-H3061-R101
EAN: 4250366866062
Varenr.: 1000471502
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens Gigaset 500HX Comfort
450 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fastnettelefon Gigaset COMFORT 500HX - Analog/DECT, opkalds-ID, sort/sølv
609 kr
Til butik
Fastnettelefon Gigaset COMFORT 500HX - Analog/DECT, opkalds-ID, sort/sølv billede

Produktinformation

Fordele ved fastnettelefon til hjem og kontorGigaset COMFORT 500HX er en elegant DECT fastnettelefon i sort/sølv, der gør hverdagens samtaler nemme og behagelige. Den store farveskærm på 2,2" og tydelige taster gør navigationen enkel, mens højttalerfunktion giver frie hænder til noter eller multitasking. Telefonbogen rummer op til 200 poster, så dine kontakter altid er lige ved hånden, og opkalds-ID hjælper dig med hurtigt at se, hvem der ringer.Praktiske funktioner i hverdagenTelefonen har kalender og alarm, 18 ringemelodier og ECO-tilstand. Standbytid på op til 320 timer og taletid på op til 17 timer giver ro i hverdagen. Den er GAP‑kompatibel og leveres med ét håndsæt, der vejer 115 g og passer i den medfølgende bordholder. Tilslut 3,5 mm headset for komfortable, længere samtaler.Type: Analog/DECT-telefonFarve: Sort, sølvMontering: BordHåndsæt: Kablet håndsætSkærm: 2,2" (5,59 cm), 220 × 176 px, 44 × 35 mmTelefonbog: 200 posterHøjttalertelefon: JaOpkalds-ID: JaRingemelodier: 18Svarer: NejHeadsettilslutning: 3,5 mmBatteritype: 2 × AAA NiMHTaletid: Op til 17 timerStandbytid: Op til 320 timerECO-tilstand: JaKalender/Alarm: Ja/JaGAP-kompatibel: JaHåndsætstørrelse (B × D × H): 5,2 × 2,6 × 16,1 cmHåndsætvægt: 115 gAntal håndsæt i pakken: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: Gigaset
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 0.42g
EAN: 4250366866062
Varenr.: 1911200
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fastnettelefon Gigaset COMFORT 500HX - Analog/DECT, opkalds-ID, sort/sølv
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset 500HX Comfort Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigaset 500HX Comfort Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK434 kr434 krKøb
2Proshop DK450 kr489 krKøb
3Boligcenter DK609 kr609 krKøb
4Vivas DK629 kr708 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigaset 500HX Comfort Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv

PriceData har fulgt prisen på Gigaset 500HX Comfort Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv i 164 dage. Laveste pris i perioden er 394 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 450 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 408 kr.

Den nuværende pris på 434 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Gigaset 500HX Comfort Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Gigaset 500HX Comfort Ekstra trådløst håndsæt Ingen nummervisning Sort Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026434 kr1 kr (0%)
22. maj 2026435 kr7 kr (2%)
20. maj 2026428 kr6 kr (1%)
18. maj 2026434 kr12 kr (3%)
17. maj 2026422 kr12 kr (3%)
15. maj 2026434 kr9 kr (2%)
14. maj 2026425 kr9 kr (2%)
13. maj 2026434 kr16 kr (4%)
12. maj 2026450 kr45 kr (11%)
8. maj 2026405 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret