Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology Gigabyte B860M EAGLE V2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331869656
Pris fra 950 krtil 1.229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 279 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 804 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Gigabyte B860M EAGLE V2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 950 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B860M EAGLE V2 Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
950 kr
Til butik
Gigabyte B860M EAGLE V2 Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

Gigabyte B860M EAGLE V2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B860M EAGLE V2
EAN: 4719331869656
Varenr.: 1003110742
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B860M EAGLE V2 - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - B860 Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
958 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gigabyte B860M EAGLE V2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
967 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B860M EAGLE V2 Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
1.229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B860M EAGLE V2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gigabyte B860M EAGLE V2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK950 kr950 krKøb
2Proshop DK958 kr997 krKøb
3CS MEGASTORE DK967 kr1.006 krKøb
4Ultrashop1.229 kr1.229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gigabyte B860M EAGLE V2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på Gigabyte B860M EAGLE V2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 804 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 965 kr.

Den nuværende pris på 950 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Gigabyte B860M EAGLE V2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Gigabyte B860M EAGLE V2 - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026950 kr10 kr (1%)
24. maj 2026940 kr1 kr (0%)
23. maj 2026939 kr3 kr (0%)
22. maj 2026942 kr5 kr (1%)
20. maj 2026937 kr21 kr (2%)
19. maj 2026958 kr1 kr (0%)
15. maj 2026959 kr10 kr (1%)
14. maj 2026949 kr10 kr (1%)
13. maj 2026959 kr11 kr (1%)
9. maj 2026948 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret