Gå til hovedindhold

JO Safety GHS Skilt Meget giftig GHS Faresymboler - Refleks Alu. ( udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning

JO SafetySkiltningEAN: 5708387095279
Pris fra 218,75 krtil 230 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11,25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GHS Skilt Meget giftig GHS Faresymboler - Refleks Alu. ( udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GHS Skilt Meget giftig GHS Faresymboler - Refleks Alu. ( udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning
218,75 kr
Til butik
GHS Skilt Meget giftig GHS Faresymboler - Refleks Alu. ( udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning billede

Produktinformation

GHS Skilt Meget giftig GHS Faresymboler Dette kvadratiske diamantpiktogram i selvklæbende vinyl, måler 7,5 x 7,5 mm og overholder de gældende GHS og CLP standarder. Det bruges til at advare om giftige kemikalier på arbejdspladsen, som kan være farlige ved...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387095279
Varenr.: 47453852336465
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GHS Meget giftig - Refleks Alu. - 297 x 210 mm
230 kr
Til butik
GHS Meget giftig - Refleks Alu. - 297 x 210 mm billede

Produktinformation

GHS faresymbol Meget Giftig til giftige kemikalierMange arbejdspladser rummer alvorlige giftfare og man bør gøre alt for at forhindre uheld. Det kan få alvorlige konsekvenser ved uheld med gift, men ved at mærke med GHS faresymbolet Meget Giftig kan du ma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Rød / Hvid
Størrelse: A4 - 297 mm x 210 mm
EAN: 5708387095279
Varenr.: 132423RAA4

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GHS Skilt Meget giftig GHS Faresymboler - Refleks Alu. ( udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GHS Skilt Meget giftig GHS Faresymboler - Refleks Alu. ( udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten218,75 kr218,75 krKøb
2JO Safety DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GHS Skilt Meget giftig GHS Faresymboler - Refleks Alu. ( udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning

PriceData har fulgt prisen på GHS Skilt Meget giftig GHS Faresymboler - Refleks Alu. ( udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning i 164 dage. Laveste pris i perioden er 218,75 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 218,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for GHS Skilt Meget giftig GHS Faresymboler - Refleks Alu. ( udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for GHS Skilt Meget giftig GHS Faresymboler - Refleks Alu. ( udendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | GHS Faresymboler | Sikkerhedsmærkning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026218,75 kr11,25 kr (5%)
24. maj 2026230 kr11,25 kr (5%)
21. maj 2026218,75 kr11,25 kr (5%)
20. maj 2026230 kr11,25 kr (5%)
23. dec. 2025218,75 kr
22. dec. 2025218,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret