Gå til hovedindhold

JO Safety GHS Skilt Eksplosiv GHS Faresymboler - Plast ( indendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | faremærker | GHS Skilt

JO SafetySkiltningEAN: 5708387095309
Pris fra 142,5 krtil 150 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GHS Skilt Eksplosiv GHS Faresymboler - Plast ( indendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | faremærker | GHS Skilt og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GHS Skilt Eksplosiv GHS Faresymboler - Plast ( indendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | faremærker | GHS Skilt
142,5 kr
Til butik
GHS Skilt Eksplosiv GHS Faresymboler - Plast ( indendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | faremærker | GHS Skilt billede

Produktinformation

GHS Skilt Eksplosiv GHS Faresymboler Dette GHS faresymbol for eksplosive stoffer (GHS01) leveres i praktisk selvklæbende vinyl og måler 7,5 x 7,5 mm pr. mærkat. Faresymbolet er i overensstemmelse med GHS- og CLP-forordningerne, som siden 1. juni 2015 har...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387095309
Varenr.: 47361490157905
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GHS Eksplosiv - Plast - 297 x 210 mm
150 kr
Til butik
GHS Eksplosiv - Plast - 297 x 210 mm billede

Produktinformation

Bestil GHS faresymboler til eksplosive stoffer herEr der eksplosive materialer på arbejdspladsen skal man huske at informere og advare mod disse. Det kan man gøre ved at benytte GHS faresymboler, der viser at genstanden er af eksplosiv karakter.GHS faresy...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Rød / Hvid
Størrelse: A4 - 297 mm x 210 mm
EAN: 5708387095309
Varenr.: 132424PA4

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GHS Skilt Eksplosiv GHS Faresymboler - Plast ( indendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | faremærker | GHS Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GHS Skilt Eksplosiv GHS Faresymboler - Plast ( indendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | faremærker | GHS Skilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten142,5 kr142,5 krKøb
2JO Safety DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GHS Skilt Eksplosiv GHS Faresymboler - Plast ( indendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | faremærker | GHS Skilt

PriceData har fulgt prisen på GHS Skilt Eksplosiv GHS Faresymboler - Plast ( indendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | faremærker | GHS Skilt i 87 dage. Laveste pris i perioden er 142,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 142,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for GHS Skilt Eksplosiv GHS Faresymboler - Plast ( indendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | faremærker | GHS Skilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for GHS Skilt Eksplosiv GHS Faresymboler - Plast ( indendørs brug) / (A4) 297 x 210 mm | Skilte | faremærker | GHS Skilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026142,5 kr7,5 kr (5%)
24. maj 2026150 kr7,5 kr (5%)
21. maj 2026142,5 kr7,5 kr (5%)
20. maj 2026150 kr7,5 kr (5%)
9. mar. 2026142,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret