Gå til hovedindhold

+GF+ GF Primofit kompressionskobling 1´´x32 mm for stål rør til PE-rør

+GF+SanitetEAN: 7611205762926
Pris fra 293 krtil 345 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 285 kr 3. apr.

Sammenlign priser på GF Primofit kompressionskobling 1´´x32 mm for stål rør til PE-rør og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 293 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primofit kobling 1-32mm - galv. for stålrør til PE-rør
293 kr
Til butik
Primofit kobling 1-32mm - galv. for stålrør til PE-rør billede

Produktspecifikationer

Mærke: UPONOR
Kategori: Rørsamlere og bøjler
Farve: 1
Artikel nr.: 1156426
EAN: 7611205762926
Varenr.: 24165214
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Kobling primofit 32 mm X 1"
294 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressionskobling 1" x 32 mm
294 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1" x 32 mm Primofit ligeløbende stål/PE
294,89 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressionskobling 1" x 32 mm
319 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressionskobling 1´´x32 mm for stål rør til PE-rør
323 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressionskobling 1" x 32 mm
345 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF Primofit kompressionskobling 1´´x32 mm for stål rør til PE-rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF Primofit kompressionskobling 1´´x32 mm for stål rør til PE-rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK293 kr332 krKøb
2Proshop DK294 kr333 krKøb
3LavprisVVS294 kr294 krKøb
4EL-GROSSISTEN294,89 kr294,89 krKøb
5CompletVVS319 kr319 krKøb
6Elvvs.dk323 kr323 krKøb
7BilligVVS DK345 kr345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GF Primofit kompressionskobling 1´´x32 mm for stål rør til PE-rør

PriceData har fulgt prisen på GF Primofit kompressionskobling 1´´x32 mm for stål rør til PE-rør i 164 dage. Laveste pris i perioden er 274 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 289 kr.

Den nuværende pris på 293 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for GF Primofit kompressionskobling 1´´x32 mm for stål rør til PE-rør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for GF Primofit kompressionskobling 1´´x32 mm for stål rør til PE-rør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026293 kr1 kr (0%)
27. maj 2026294 kr
25. maj 2026294,89 kr
21. maj 2026294 kr
10. maj 2026294,89 kr3,11 kr (1%)
5. maj 2026298 kr1 kr (0%)
3. maj 2026299 kr1 kr (0%)
2. maj 2026298 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026299 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026298 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret