Gå til hovedindhold

+GF+ GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN50 X 1.1/4''. 46-71 mm. Trækfast. A4 bolte. Duktiljern

+GF+SanitetEAN: 8717497110816
Pris fra 1.652 krtil 1.995 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 343 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.595 kr 18. mar.

Sammenlign priser på GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN50 X 1.1/4''. 46-71 mm. Trækfast. A4 bolte. Duktiljern og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1652 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Multi/Joint gevind kobling, 46-71 mm x 1 1/4"
-18%1.652 kr
Før 2.015 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
+GF+ Multi/Joint gevind kobling, 46-71 mm x 1 1/4" billede

Produktinformation

Robust gevindkobling til alle rørtyper Denne 46-71 mm x 1 1/4" Multi/Joint Plus gevindkobling er en praktisk løsning, når du skal forbinde rør af forskellige materialer i vand- og gasinstallationer. Koblingen er designet til at passe rør med en udven...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 46-71 mm (DN50) | 1-1/4" thread
EAN: 8717497110816
Varenr.: 104246812
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rørkobling 46-71mm x 11/4 - trækfast. A4-EPDM. MultiJoint 3207+
1.690 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ MULTI/JOINT 46-71 mm x 1.1/4" gevind kobling, EPDM, PN16
1.696,74 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN50 X 1.1/4''. 46-71 mm. Trækfast. A4 bolte. Duktiljern
1.798,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ Multi/Joint gevind kobling, 46-71 mm x 1 1/4"
1.799 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ Multi/Joint gevind kobling, 46-71 mm x 1 1/4"
1.995 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN50 X 1.1/4''. 46-71 mm. Trækfast. A4 bolte. Duktiljern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN50 X 1.1/4''. 46-71 mm. Trækfast. A4 bolte. Duktiljern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.652 kr1.652 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.690 kr1.690 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.696,74 kr1.696,74 krKøb
4vvsfittings.dk1.798,75 kr1.798,75 krKøb
5CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb
6BilligVVS DK1.995 kr1.995 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN50 X 1.1/4''. 46-71 mm. Trækfast. A4 bolte. Duktiljern

PriceData har fulgt prisen på GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN50 X 1.1/4''. 46-71 mm. Trækfast. A4 bolte. Duktiljern i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.595 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 1.727,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.660 kr.

Den nuværende pris på 1.652 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN50 X 1.1/4''. 46-71 mm. Trækfast. A4 bolte. Duktiljern. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN50 X 1.1/4''. 46-71 mm. Trækfast. A4 bolte. Duktiljern de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.652 kr38 kr (2%)
1. jun. 20261.690 kr38 kr (2%)
30. maj 20261.652 kr38 kr (2%)
29. maj 20261.690 kr6,74 kr (0%)
16. maj 20261.696,74 kr18,74 kr (1%)
15. maj 20261.678 kr18,74 kr (1%)
13. maj 20261.696,74 kr26,74 kr (2%)
12. maj 20261.670 kr26,74 kr (2%)
11. maj 20261.696,74 kr26,74 kr (2%)
9. maj 20261.670 kr47,49 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret