Gå til hovedindhold

EL-Grossisten GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN225 x 2'' 230-268 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern

EL-GrossistenSanitetEAN: 8717497090255
Pris fra 8.656,6 krtil 11.548 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.891,4 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.304 kr 3. maj

Sammenlign priser på GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN225 x 2'' 230-268 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8656.6 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ MULTI/JOINT 230-268 mm x 2" gevind kobling, EPDM, PN16
8.656,6 kr
Til butik
+GF+ MULTI/JOINT 230-268 mm x 2" gevind kobling, EPDM, PN16 billede

Produktinformation

+GF+ MULTI/JOINT 230-268 mm x 2" gevind kobling, EPDM, PN16

Produktspecifikationer

EAN: 8717497090255
Varenr.: 15843206725967
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN225 x 2'' 230-268 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern
9.085 kr
Til butik
GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN225 x 2'' 230-268 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern billede

Produktinformation

Passer til alle rørmaterialer med trækfast Uni/FikserAfvinkling max. 8° pr. muffe (nominel)Træksikringer (Uni/Fiksers) i rustfri stål A4 kvalitet (AISI 316)Rustfri stål A4 kvalitet (AISI 316) bolte (PTFE-coatet, sort), møtrikker og spændeskiverFor trækfas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Slutmuffer med gevind i top
EAN: 8717497090255
Varenr.: 104258821
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gevindkobling 230-268mm x 2 - trækfast. A4-EPDM. MultiJoint 3157+
11.548 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN225 x 2'' 230-268 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN225 x 2'' 230-268 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN8.656,6 kr8.656,6 krKøb
2vvsfittings.dk9.085 kr9.085 krKøb
3CS MEGASTORE DK11.548 kr11.747 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN225 x 2'' 230-268 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern

PriceData har fulgt prisen på GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN225 x 2'' 230-268 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern i 180 dage. Laveste pris i perioden er 7.304 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 9.085 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.876 kr.

Den nuværende pris på 8.656,6 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN225 x 2'' 230-268 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for GF MULTI JOINT 3207 Plus slutmuffe kobling med gevind i top DN225 x 2'' 230-268 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20268.656,6 kr379,64 kr (5%)
4. maj 20268.276,96 kr972,96 kr (13%)
3. maj 20267.304 kr972,96 kr (12%)
26. apr. 20268.276,96 kr630,96 kr (8%)
19. apr. 20267.646 kr1.439 kr (16%)
18. apr. 20269.085 kr1.221 kr (16%)
17. apr. 20267.864 kr158 kr (2%)
6. apr. 20267.706 kr1 kr (0%)
4. apr. 20267.707 kr79 kr (1%)
8. mar. 20267.628 kr256 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret