Gå til hovedindhold

+GF+ GF MULTI JOINT 3007 Plus Kobling DN50. 46 x 71 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern

+GF+SanitetEAN: 8717497106406
Pris fra 1.792 krtil 2.395 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 603 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GF MULTI JOINT 3007 Plus Kobling DN50. 46 x 71 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1792 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Multi/Joint lige kobling 46-71 mm
1.792 kr
Til butik
+GF+ Multi/Joint lige kobling 46-71 mm billede

Produktinformation

+GF+ Multi/Joint kobling kan anvendes til alle rørmaterialer, og har trækfast Uni/Fiksers. Koblingen er fremstillet i duktiljern, som er epoxybelagt med Resicoat, og EPDM-pakning. Fordele og funktioner: Passer til alle rørmaterialer Koblingshus og trykri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 46-71mm
EAN: 8717497106406
Varenr.: 104251812
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ Multi/Joint lige kobling 46-71 mm
1.799 kr
Til butik
+GF+ Multi/Joint lige kobling 46-71 mm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 46-71mm
EAN: 8717497106406
Varenr.: 104251812
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kobling lige 46-71mm - trækfast. A4-EPDM. MultiJoint 3007+
1.903 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Multi/Joint® 3007 Plus rørkobling 46-71 mm
1.927 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GF MULTI JOINT 3007 Plus Kobling DN50. 46 x 71 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern
2.395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF MULTI JOINT 3007 Plus Kobling DN50. 46 x 71 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF MULTI JOINT 3007 Plus Kobling DN50. 46 x 71 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.792 kr1.792 krKøb
2BilligVVS DK1.799 kr1.799 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.903 kr1.903 krKøb
4Proshop DK1.927 kr1.927 krKøb
5vvsfittings.dk2.395 kr2.395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GF MULTI JOINT 3007 Plus Kobling DN50. 46 x 71 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern

PriceData har fulgt prisen på GF MULTI JOINT 3007 Plus Kobling DN50. 46 x 71 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern i 173 dage. Laveste pris i perioden er 1.636 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.927 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.787 kr.

Den nuværende pris på 1.792 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for GF MULTI JOINT 3007 Plus Kobling DN50. 46 x 71 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for GF MULTI JOINT 3007 Plus Kobling DN50. 46 x 71 mm. Trækfast. Uni/fiksers. A4 bolte. Duktiljern de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.792 kr7 kr (0%)
1. jun. 20261.799 kr7 kr (0%)
30. maj 20261.792 kr7 kr (0%)
17. maj 20261.799 kr111 kr (6%)
16. maj 20261.910 kr111 kr (6%)
8. maj 20261.799 kr128 kr (7%)
6. maj 20261.927 kr128 kr (7%)
3. apr. 20261.799 kr115 kr (7%)
16. feb. 20261.684 kr15 kr (1%)
5. feb. 20261.699 kr200 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret