Gå til hovedindhold

+GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 1" x 32 mm

+GF+SanitetEAN: 8025351227458
Pris fra 43 krtil 129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 1" x 32 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinkel 90° 32mm x 1 nippel - iJOINT PN16. PP-EPDM
43 kr
Til butik
Vinkel 90° 32mm x 1 nippel - iJOINT PN16. PP-EPDM billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kompressions fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 158400054
EAN: 8025351227458
Varenr.: 3505522
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT vinkel muffe/nippel 32 mm x 1"
43 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 32 mm x 1" vinkel 90° med nippel, PP, PN16
60,36 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint vinkel, til PEM rør, 90°, 1" x 32 mm
65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 1" x 32 mm
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 1" x 32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 1" x 32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
2Proshop DK43 kr82 krKøb
3EL-GROSSISTEN60,36 kr60,36 krKøb
4CompletVVS65 kr65 krKøb
5BilligVVS DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 1" x 32 mm

PriceData har fulgt prisen på +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 1" x 32 mm i 163 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 1" x 32 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, nippel, 1" x 32 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202643 kr2 kr (5%)
21. dec. 202541 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret