Gå til hovedindhold

+GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/2" x 40 mm

+GF+SanitetEAN: 7612988770603
Pris fra 102,78 krtil 205 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 102,22 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101,35 kr 7. maj

Sammenlign priser på +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/2" x 40 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102.78 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 40 mm x 1.1/2" vinkel 90° med muffe, PP, PN16
102,78 kr
Til butik
+GF+ iJOINT 40 mm x 1.1/2" vinkel 90° med muffe, PP, PN16 billede

Produktinformation

+GF+ iJOINT 40 mm x 1.1/2" vinkel 90° med muffe, PP, PN16

Produktspecifikationer

EAN: 7612988770603
Varenr.: 15843745071439
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint vinkel, til PEM rør, 90°, 1 1/2" x 40 mm
139 kr
Til butik
+GF+ iJoint vinkel, til PEM rør, 90°, 1 1/2" x 40 mm billede

Produktinformation

GF iJoint Vinkel til PEM rør 90° - 1 1/2" muffe x 40 mm Kompressionsfitting Lav vægt 16 bars arbejdstryk (PN16) Minimum 50 års levetid Nem installation Temperatur -10°C - +45°C Passer til PE (PEM) rør SDR11 & SDR17 iJOINT bruges ved samling af PE-rør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: VVS fittings
Farve: black
Størrelse: 40mm x 1.1/2"
EAN: 7612988770603
Varenr.: 073668341
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/2" x 40 mm
205 kr
Til butik
+GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/2" x 40 mm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Farve: black
Størrelse: 40mm x 1.1/2"
EAN: 7612988770603
Varenr.: 073668341

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/2" x 40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/2" x 40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN102,78 kr102,78 krKøb
2CompletVVS139 kr139 krKøb
3BilligVVS DK205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/2" x 40 mm

PriceData har fulgt prisen på +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/2" x 40 mm i 160 dage. Laveste pris i perioden er 101,35 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 102,78 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/2" x 40 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for +GF+ iJoint overgangsvinkel til PEM rør 90°, muffe, 1 1/2" x 40 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026102,78 kr36,22 kr (26%)
23. maj 2026139 kr36,22 kr (35%)
9. maj 2026102,78 kr1,43 kr (1%)
7. maj 2026101,35 kr37,65 kr (27%)
6. maj 2026139 kr37,65 kr (37%)
23. apr. 2026101,35 kr17,65 kr (15%)
22. apr. 2026119 kr17,65 kr (17%)
19. apr. 2026101,35 kr17,65 kr (15%)
18. apr. 2026119 kr17,65 kr (17%)
15. apr. 2026101,35 kr17,65 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret