Gå til hovedindhold

+GF+ GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 2-2 Rørgevind

+GF+SanitetEAN: 7611205763510
Pris fra 329 krtil 930 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 601 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 326 kr 9. apr.

Sammenlign priser på GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 2-2 Rørgevind og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 2"
329 kr
Til butik
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 2" billede

Produktinformation

GF Primofit er et træk- og trykfast kompressionsfittings-system egnet til sammenbygning af vand- og varmerør uden rørgevind i forbindelse med ny-installationer, rørreparationer eller -udvidelser. GF Primofit kompressionsfittings er fremstillet af varmgalv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: VVS fittings
Farve: galvanized
Størrelse: 2
EAN: 7611205763510
Varenr.: 005811412
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 2-2 Rørgevind
329 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Overgangs muffe Primofit 2"
329 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 2"
352 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GF Primofit overgangsmuffe 2´´ til stålrør
352 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRIMOFIT OVERGANGSMUFFE 2 R.GEVIND
359,49 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 2"
375 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Primofit overgangsmuffe 2 r.gevind
392,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GF Primofit overgangsmuffe 2'' til stålrør
930 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 2-2 Rørgevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 2-2 Rørgevind koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS329 kr329 krKøb
2CS MEGASTORE DK329 kr368 krKøb
3Proshop DK329 kr368 krKøb
4LavprisVVS352 kr352 krKøb
5Elvvs.dk352 kr352 krKøb
6EL-GROSSISTEN359,49 kr359,49 krKøb
7BilligVVS DK375 kr375 krKøb
8MaintainIt392,5 kr392,5 krKøb
9vvsfittings.dk930 kr930 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 2-2 Rørgevind

PriceData har fulgt prisen på GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 2-2 Rørgevind i 181 dage. Laveste pris i perioden er 318 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 335 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 327 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 2-2 Rørgevind. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for GF GEORG FISCHER Primofit kobling overgangsmuffe 2-2 Rørgevind de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026329 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026328 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026329 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026330 kr4 kr (1%)
9. apr. 2026326 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026327 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026328 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026329 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026330 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026331 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret