Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 40 mm x 1.1/2''. PN16. PP

+GF+SanitetEAN: 8025351224709
Pris fra 61,25 krtil 109 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 47,75 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 53,28 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 40 mm x 1.1/2''. PN16. PP og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61.25 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Overgangsmf ijoint pp/nbr pn16 d40-1½"
61,25 kr
Til butik
Overgangsmf ijoint pp/nbr pn16 d40-1½" billede

Produktinformation

IJOINT er en kompressionsfitting udført i PP med NBR som pakningsmateriale IJOINT fitting kombinerer det bedste fra både push-in og kompressionsfitting teknologien. Det innovative design giver væsentlige fordele, som hurtig og nem montering, og er velegne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: fitting med 2 tilslutning
EAN: 8025351224709
Varenr.: 0204000741
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 40 mm x 1.1/2" overgang med muffe, PP, PN16
66,2 kr
Til butik
+GF+ iJOINT 40 mm x 1.1/2" overgang med muffe, PP, PN16 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 8025351224709
Varenr.: 15843746218319
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF GEORG FISCHER Overgangmf Ijoint Pp/Nbr Pn16 D40-1½
71 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe, til PEM rør, 1 1/2" x 40 mm
95 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 40 mm x 1.1/2''. PN16. PP
103,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe til PEM rør, 1 1/2" x 40 mm
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe til PEM rør, 1 1/2" x 40 mm
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 40 mm x 1.1/2''. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 40 mm x 1.1/2''. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt61,25 kr61,25 krKøb
2EL-GROSSISTEN66,2 kr66,2 krKøb
3CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb
4CompletVVS95 kr95 krKøb
5vvsfittings.dk103,75 kr103,75 krKøb
6BilligVVS DK109 kr109 krKøb
7LavprisVVS109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 40 mm x 1.1/2''. PN16. PP

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 40 mm x 1.1/2''. PN16. PP i 171 dage. Laveste pris i perioden er 51,56 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 61,25 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 40 mm x 1.1/2''. PN16. PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 40 mm x 1.1/2''. PN16. PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202661,25 kr1,9 kr (3%)
1. jun. 202659,35 kr1,9 kr (3%)
31. maj 202661,25 kr1,9 kr (3%)
20. maj 202659,35 kr1,9 kr (3%)
19. maj 202661,25 kr1,9 kr (3%)
9. maj 202659,35 kr5,42 kr (10%)
25. apr. 202653,93 kr
14. apr. 202653,28 kr1,72 kr (3%)
13. apr. 202655 kr1,72 kr (3%)
21. feb. 202653,28 kr1,72 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret