Gå til hovedindhold

+GF+ Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer

+GF+SanitetEAN: 7611205229153
Pris fra 34 krtil 42 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Galvaniseret brystnippel 1 1/4"
34 kr
Til butik
Galvaniseret brystnippel 1 1/4" billede

Produktinformation

Galvaniserede randfittings erden mest almindelige type formstykke. Materialets høje mekaniske holdbarhed og den universelle, standardiserede forbindelsesteknologi garanterer sikker anvendelse. Galvaniserede rør og fittings er IKKE godkendt til brugsvand i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Farve: galvanized
Størrelse: 1.1/4 inch
EAN: 7611205229153
Varenr.: 000280410
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer
36,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF GEORG FISCHER 11/4 galvaniseret brystnippel
37,63 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Brystnippel galvaniseret 1 1/4"
38 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
1 1/4" Galvaniseret Brystnippel
38 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/4 galvaniseret brystnippel
38,33 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Galvaniseret brystnippel 1 1/4"
42 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Galvaniseret brystnippel 1 1/4"
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS34 kr34 krKøb
2WATTOO.DK36,5 kr36,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK37,63 kr76,63 krKøb
4Proshop DK38 kr77 krKøb
5Elvvs.dk38 kr38 krKøb
6EL-GROSSISTEN38,33 kr38,33 krKøb
7BilligVVS DK42 kr42 krKøb
8CompletVVS42 kr42 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer

PriceData har fulgt prisen på Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer i 165 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 36,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Galvaniseret brystnippel - 1" x 1" - Georg Fischer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202634 kr2,5 kr (7%)
24. maj 202636,5 kr2,5 kr (7%)
17. maj 202634 kr2,5 kr (7%)
16. maj 202636,5 kr2,5 kr (7%)
12. maj 202634 kr2,5 kr (7%)
11. maj 202636,5 kr2,5 kr (7%)
10. maj 202634 kr2 kr (6%)
18. apr. 202636 kr
17. apr. 202636,5 kr
9. mar. 202636 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret