Gå til hovedindhold

Gerber ComplEAT køkkenmultiværktøj - brændt orange - 1068123

GerberHovedtelefonerEAN: 0013658167162
Pris fra 239 krtil 313,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 74,95 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gerber ComplEAT køkkenmultiværktøj - brændt orange - 1068123 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Gerber Compleat Utensil, bestiksæt, orange
-20%239 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gerber Compleat Utensil, bestiksæt, orange billede

Produktinformation

Gerber ComplEAT bestiksæt er designet til at gøre madlavning og spisning på farten nemmere. Sættet indeholder en gaffel, ske, spatel og et multifunktionsværktøj, der kan samles til praktiske tænger. Dette gør det muligt at tilberede, spise og rengøre uden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gerber
Kategori: Campingservice
Farve: Orange
Størrelse: Onesize
EAN: 0013658167162
Varenr.: 30600-34127-89895
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Gerber Compleat Utensil, bestiksæt, orange
-5%285 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gerber Compleat Utensil, bestiksæt, orange billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gerber
Kategori: Campingservice
Farve: Orange
Størrelse: Onesize
EAN: 0013658167162
Varenr.: 30600-34127-89895
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Gerber ComplEAT køkkenmultiværktøj - brændt orange - 1068123
289 kr
Til butik
Gerber ComplEAT køkkenmultiværktøj - brændt orange - 1068123 billede

Produktinformation

GB1068123: ComplEAT køkkenmultiværktøj, brændt orange, Gerber, På turen er dagens vigtigste måltid det, du skal til at spise. Gerber, complEAT-værktøjet dækker alle behov med en gaffel, en ske, en spatel og et, multiværktøj, med 4 funktioner, som kan samles til transport og omdannes til en funktionel tang. Lav mad, spis, gør rent og kom ud igen. Måltiderne i vildmarken er ofte ensbetydende med at slæbe rundt på flere redskaber på den bedste plads: rygsækken. Gerber, complEAT tog et kig på hele processen, fra forberedelse til oprydning, og leverede et innovativt værktøj, der løser det hele. ComplEAT består af 4 komponenter: ske, gaffel, dobbeltsidet spatel og et, multiværktøj, med 4 funktioner. Alle 4 komponenter vejer tilsammen mindre end 1,5 gram og kan sættes sammen til en slank opbevaringsløsning. I stedet for at efterlade de nyttige tænger, tilbyder CompleAT en unik løsning: skab dem i stedet. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Gerber
Kategori: Multiværktøj og knive
EAN: 0013658167162
Varenr.: D30888
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gerber Compleat Kitchen Multi-tool - Burnt Orange - 1068123
299,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gerber Compleat Utensil - Burnt Orange - Bestik
313,95 kr
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Gerber Compleat Utensil - Burnt Orange - Bestik
313,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Gerber Compleat Utensil - Burnt Orange - Bestik
313,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gerber ComplEAT køkkenmultiværktøj - brændt orange - 1068123 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gerber ComplEAT køkkenmultiværktøj - brændt orange - 1068123 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk239 kr239 krKøb
2AktivVinter.dk285 kr285 krKøb
3Teknikproffset DK289 kr338 krKøb
4Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
5Outmore.dk313,95 kr313,95 krKøb
6Koeletaske.dk313,95 kr313,95 krKøb
7MAXiPRO313,95 kr313,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gerber ComplEAT køkkenmultiværktøj - brændt orange - 1068123

PriceData har fulgt prisen på Gerber ComplEAT køkkenmultiværktøj - brændt orange - 1068123 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 289,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Gerber ComplEAT køkkenmultiværktøj - brændt orange - 1068123. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Gerber ComplEAT køkkenmultiværktøj - brændt orange - 1068123 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026239 kr12 kr (5%)
23. maj 2026251 kr3 kr (1%)
10. maj 2026248 kr9 kr (4%)
8. maj 2026239 kr46 kr (16%)
7. maj 2026285 kr34 kr (14%)
6. maj 2026251 kr12 kr (5%)
4. maj 2026239 kr46 kr (16%)
30. apr. 2026285 kr3,95 kr (1%)
28. apr. 2026288,95 kr
23. apr. 2026289 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret