Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 2 - 1.1/4´´ muffe - nippel

+GF+SanitetEAN: 7611205226916
Pris fra 101 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 2 - 1.1/4´´ muffe - nippel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 101 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sp.Muff G. 2 -1.1/4 - muffe nippel
101 kr
Til butik
Sp.Muff G. 2 -1.1/4 - muffe nippel billede

Produktspecifikationer

Kategori: Gevindrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 770246230
EAN: 7611205226916
Varenr.: 1358956
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
2" x 1.1/4" Galvaniseret spidsmuffe
101,29 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Spidsmuffe galvaniseret reduktion muffe/nippel 2 x 1 1/4
103 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Galvaniseret spidsmuffe 2" x 1 1/4"
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Galvaniseret spidsmuffe 2" x 1 1/4"
115 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 2 - 1.1/4´´ muffe - nippel
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 2 - 1.1/4´´ muffe - nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 2 - 1.1/4´´ muffe - nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK101 kr140 krKøb
2EL-GROSSISTEN101,29 kr101,29 krKøb
3Proshop DK103 kr142 krKøb
4CompletVVS109 kr109 krKøb
5BilligVVS DK115 kr115 krKøb
6Elvvs.dk119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 2 - 1.1/4´´ muffe - nippel

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 2 - 1.1/4´´ muffe - nippel i 180 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 101 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 2 - 1.1/4´´ muffe - nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 2 - 1.1/4´´ muffe - nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026101 kr3 kr (3%)
11. apr. 202698 kr3 kr (3%)
14. feb. 202695 kr10 kr (10%)
7. jan. 2026105 kr12 kr (13%)
19. dec. 202593 kr4 kr (4%)
9. dec. 202597 kr2 kr (2%)
4. dec. 202595 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret