Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 1 - 3/4'' muffe - nippel

+GF+SanitetEAN: 7611205426774
Pris fra 37 krtil 90 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 1 - 3/4'' muffe - nippel og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Galvaniseret spidsmuffe 1" x 3/4"
37 kr
Til butik
Galvaniseret spidsmuffe 1" x 3/4" billede

Produktinformation

Galvaniserede randfittings erden mest almindelige type formstykke. Materialets høje mekaniske holdbarhed og den universelle, standardiserede forbindelsesteknologi garanterer sikker anvendelse. Galvaniserede rør og fittings er IKKE godkendt til brugsvand i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Farve: galvanized
Størrelse: 1" x 3/4"
EAN: 7611205426774
Varenr.: 000246443
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Galvaniseret spidsmuffe 1" x 3/4"
39 kr
Til butik
Galvaniseret spidsmuffe 1" x 3/4" billede

Produktinformation

Galvaniseret, blødstøbte randfittings er IKKE godkendt til drikkevandsinstallationer, og kan alene benyttes til reparation af eksisterende brugsvandsinstallationer, som er udført i galvaniseret rørmateriale. "Galvaniseret" rør er i VVS-regi bete

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: VVS fittings
Farve: galvanized
Størrelse: 1" x 3/4"
EAN: 7611205426774
Varenr.: 000246443
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sp.Muff G. 1 - 3/4 - muffe nippel
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1" x 3/4" Galvaniseret spidsmuffe
39,98 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
+gf+ spidsmuffe galv. 1x3/4
40 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Galvaniseret spidsmuffe 1" x 3/4"
42 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 1 - 3/4'' muffe - nippel
90 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 1 - 3/4'' muffe - nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 1 - 3/4'' muffe - nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS37 kr37 krKøb
2CompletVVS39 kr39 krKøb
3CS MEGASTORE DK39 kr78 krKøb
4EL-GROSSISTEN39,98 kr39,98 krKøb
5MaintainIt40 kr40 krKøb
6BilligVVS DK42 kr42 krKøb
7vvsfittings.dk90 kr90 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 1 - 3/4'' muffe - nippel

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 1 - 3/4'' muffe - nippel i 164 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 1 - 3/4'' muffe - nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Georg Fischer spidsmuffe galvaniseret 1 - 3/4'' muffe - nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202637 kr2,14 kr (5%)
24. maj 202639,14 kr
20. maj 202639 kr1 kr (3%)
14. maj 202638 kr1 kr (3%)
12. maj 202639 kr
11. maj 202639,14 kr1,14 kr (3%)
3. maj 202638 kr1 kr (3%)
30. apr. 202637 kr1 kr (3%)
5. feb. 202638 kr5 kr (12%)
4. feb. 202643 kr5 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret