Gå til hovedindhold

+GF+ Primofit T-stk. 1/2 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening

+GF+SanitetEAN: 7611205763282
Pris fra 201 krtil 339 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 181 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Primofit T-stk. 1/2 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Tee Primofit 1/2"xRp1/2" G
201 kr
Til butik
+GF+ Tee Primofit 1/2"xRp1/2" G billede

Produktinformation

Til stålrør. Tee med muffe i gren, galvaniseret. Lige, til stålrør ISO 65 - DIN 2440 x Rp/ISO 7.

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Komprimeringsbeslag
Artikel nr.: 775312051
EAN: 7611205763282
Varenr.: 2906716
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressionstee 1/2´´ med muffe i gren. til stålrør
201 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primofit T-stk. 1/2 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening
214 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Primofit tee stål, rørgevind, stål
230,63 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions tee med gevind 1/2"
249 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions tee med gevind 1/2"
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primofit T-stk. 1/2 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primofit T-stk. 1/2 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK201 kr240 krKøb
2Elvvs.dk201 kr201 krKøb
3CS MEGASTORE DK214 kr253 krKøb
4EL-GROSSISTEN230,63 kr230,63 krKøb
5CompletVVS249 kr249 krKøb
6BilligVVS DK339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Primofit T-stk. 1/2 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening

PriceData har fulgt prisen på Primofit T-stk. 1/2 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening i 153 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 201 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Primofit T-stk. 1/2 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Primofit T-stk. 1/2 med rg.mf. - galv. for stålrør. med indv. gevind på afgrening de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026201 kr12 kr (6%)
12. maj 2026189 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026187 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026185 kr4 kr (2%)
4. mar. 2026181 kr2 kr (1%)
16. feb. 2026183 kr2 kr (1%)
7. jan. 2026185 kr8 kr (5%)
2. jan. 2026177 kr2 kr (1%)
1. jan. 2026175 kr2 kr (1%)
31. dec. 2025177 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret