Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/4 - 1/2´´ muffe-muffe

+GF+SanitetEAN: 7611205224493
Pris fra 49 krtil 69 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/4 - 1/2´´ muffe-muffe og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Galvaniseret formmuffe 1 1/4" x 1/2"
49 kr
Til butik
Galvaniseret formmuffe 1 1/4" x 1/2" billede

Produktinformation

Galvaniserede randfittings erden mest almindelige type formstykke. Materialets høje mekaniske holdbarhed og den universelle, standardiserede forbindelsesteknologi garanterer sikker anvendelse. Galvaniserede rør og fittings er IKKE godkendt til brugsvand i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Farve: galvanized
EAN: 7611205224493
Varenr.: 000240449
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/4 - 1/2´´ muffe-muffe
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Formmuffe galvaniseret reduktion 1 1/4 x 1/2
51 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Form.Muff G.1.1/4- 1/2 - Sleeve-Muff
54 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Galvaniseret formmuffe - 1" x "
55 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/4" x 1/2" Galvaniseret formm.uffe
57,76 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Galvaniseret formmuffe 1 1/4" x 1/2"
65 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Galvaniseret formmuffe 1 1/4" x 1/2"
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/4 - 1/2´´ muffe-muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/4 - 1/2´´ muffe-muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS49 kr49 krKøb
2Elvvs.dk49 kr49 krKøb
3Proshop DK51 kr90 krKøb
4CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb
5WATTOO.DK55 kr55 krKøb
6EL-GROSSISTEN57,76 kr57,76 krKøb
7BilligVVS DK65 kr65 krKøb
8CompletVVS69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/4 - 1/2´´ muffe-muffe

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/4 - 1/2´´ muffe-muffe i 144 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/4 - 1/2´´ muffe-muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/4 - 1/2´´ muffe-muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202649 kr5 kr (9%)
24. mar. 202654 kr1 kr (2%)
23. mar. 202655 kr1 kr (2%)
20. mar. 202654 kr1 kr (2%)
19. mar. 202655 kr1 kr (2%)
8. jan. 202654 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret