Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/2 - 1.1/4´´ muffe-muffe

+GF+SanitetEAN: 7611205224592
Pris fra 63 krtil 99 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 25. maj

Sammenlign priser på Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/2 - 1.1/4´´ muffe-muffe og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Galvaniseret formmuffe - 1" x 1"
63 kr
Til butik
Galvaniseret formmuffe - 1" x 1" billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK VVS Rr & fittings Galvaniseret rr og fittings Reduktioner Formmuffe
EAN: 7611205224592
Varenr.: 000240459
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Formmuffe galvaniseret reduktion 1 1/2 x 1 1/4
63 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/2 - 1.1/4´´ muffe-muffe
66 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/2" x 1.1/4" Galvaniseret formm.uffe
66,28 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF GEORG FISCHER 11/2 -11/4 galvaniseret formmuffe
74 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Galvaniseret formmuffe 1 1/2" x 1 1/4"
79 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Galvaniseret formmuffe 1 1/2" x 1 1/4"
89 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Galvaniseret formmuffe 1 1/2" x 1 1/4"
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/2 - 1.1/4´´ muffe-muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/2 - 1.1/4´´ muffe-muffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK63 kr63 krKøb
2Proshop DK63 kr102 krKøb
3Elvvs.dk66 kr66 krKøb
4EL-GROSSISTEN66,28 kr66,28 krKøb
5CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
6CompletVVS79 kr79 krKøb
7LavprisVVS89 kr89 krKøb
8BilligVVS DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/2 - 1.1/4´´ muffe-muffe

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/2 - 1.1/4´´ muffe-muffe i 149 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/2 - 1.1/4´´ muffe-muffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Georg Fischer formrmuffe galvaniseret 1.1/2 - 1.1/4´´ muffe-muffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202663 kr1 kr (2%)
25. maj 202662 kr1 kr (2%)
20. maj 202663 kr1 kr (2%)
19. maj 202662 kr1 kr (2%)
13. maj 202663 kr1 kr (2%)
12. maj 202662 kr1 kr (2%)
8. maj 202663 kr1 kr (2%)
6. maj 202662 kr1 kr (2%)
3. jan. 202663 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret