Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsemuffe 40mm PN16 PE100-SDR11 med integreret holdeværktøj.

+GF+SanitetEAN: 7611704363365
Pris fra 43 krtil 59,38 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16,38 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsemuffe 40mm PN16 PE100-SDR11 med integreret holdeværktøj. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ ELGEF Plus el-sokkel 40 mm PN16 PE100-SDR11
43 kr
Til butik
+GF+ ELGEF Plus el-sokkel 40 mm PN16 PE100-SDR11 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 753911609
EAN: 7611704363365
Varenr.: 3336533
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsemuffe 40mm PN16 PE100-SDR11 med integreret holdeværktøj.
44 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ ELGEF Plus el muffe 40 mm PN16 PE100-SDR11
45 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ ELGEF 40 mm PE EL-svejsemuffe, SDR11 PN16
59,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsemuffe 40mm PN16 PE100-SDR11 med integreret holdeværktøj. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsemuffe 40mm PN16 PE100-SDR11 med integreret holdeværktøj. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK43 kr82 krKøb
2Elvvs.dk44 kr44 krKøb
3Proshop DK45 kr84 krKøb
4EL-GROSSISTEN59,38 kr59,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsemuffe 40mm PN16 PE100-SDR11 med integreret holdeværktøj.

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsemuffe 40mm PN16 PE100-SDR11 med integreret holdeværktøj. i 176 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsemuffe 40mm PN16 PE100-SDR11 med integreret holdeværktøj.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Georg Fischer ELGEF Plus PE El-svejsemuffe 40mm PN16 PE100-SDR11 med integreret holdeværktøj. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202643 kr1 kr (2%)
25. maj 202644 kr1 kr (2%)
24. maj 202645 kr1 kr (2%)
21. maj 202644 kr1 kr (2%)
15. maj 202643 kr1 kr (2%)
14. maj 202644 kr1 kr (2%)
8. maj 202643 kr1 kr (2%)
6. maj 202642 kr2 kr (5%)
5. maj 202644 kr2 kr (5%)
24. apr. 202642 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret