Gå til hovedindhold

Biogan GEO GREENS - økologisk mungbønner til spiring 90g

BioganFrøEAN: 8003419063194
Pris fra 17,95 krtil 19,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17,56 kr 18. apr.

Sammenlign priser på GEO GREENS - økologisk mungbønner til spiring 90g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Mungbønner til spiring Økologiske - 90 gram
-18%17,95 kr
Før 21,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mungbønner til spiring Økologiske - 90 gram billede

Produktinformation

Mungbønner til spiring - Spirer kan bruges til salater, i sandwich, i brød, i te, som topping, i supper og i smoothies.

Produktspecifikationer

Mærke: GEO
Kategori: Spirefrø
EAN: 8003419063194
Varenr.: 13835
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Mungbønner til spiring Økologisk - 90 gr - Geo
19 kr
Til butik
Gå til Organic Beauty Supply
TrustScore 5 ud af 54,7
GEO GREENS - økologisk mungbønner til spiring 90g
19,95 kr
Til butik
GEO GREENS - økologisk mungbønner til spiring 90g billede

Produktinformation

GEO GREENS økologiske mungbønner til spiring giver de lækreste spirer, som er perfekte til enhver salat eller sandwich, med sin friske smag af ærter, med et strejf af icebergsalat. Fremgangsmåde: 1. Læg frøene i blød i 10-12 timer, husk at skifte vand und...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEO GREENS
Kategori: Frø
EAN: 8003419063194
Varenr.: 4178

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEO GREENS - økologisk mungbønner til spiring 90g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEO GREENS - økologisk mungbønner til spiring 90g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur17,95 kr17,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked19 kr19 krKøb
3Organic Beauty Supply19,95 kr19,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEO GREENS - økologisk mungbønner til spiring 90g

PriceData har fulgt prisen på GEO GREENS - økologisk mungbønner til spiring 90g i 183 dage. Laveste pris i perioden er 15,96 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 19,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 17,95 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for GEO GREENS - økologisk mungbønner til spiring 90g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for GEO GREENS - økologisk mungbønner til spiring 90g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202617,95 kr1,05 kr (6%)
20. apr. 202619 kr
19. apr. 202618,95 kr1,39 kr (8%)
18. apr. 202617,56 kr1,39 kr (7%)
15. apr. 202618,95 kr1 kr (5%)
14. apr. 202619,95 kr1 kr (5%)
26. mar. 202618,95 kr
11. mar. 202619 kr
9. mar. 202619,75 kr
8. mar. 202619 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret