Gå til hovedindhold

GEO GREENS - økologisk rucolafrø til spiring 30g

GEOFrøEAN: 8003419063255
Pris fra 19 krtil 23 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17,56 kr 18. apr.

Sammenlign priser på GEO GREENS - økologisk rucolafrø til spiring 30g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rucolafrø til spiring Økologisk - 30 gram - Geo
19 kr
Til butik
Rucolafrø til spiring Økologisk - 30 gram - Geo billede

Produktspecifikationer

Mærke: GEO
Kategori: Spirebakke/frø
EAN: 8003419063255
Varenr.: 14225
Gå til Organic Beauty Supply
TrustScore 5 ud af 54,7
GEO GREENS - økologisk rucolafrø til spiring 30g
19,95 kr
Til butik
GEO GREENS - økologisk rucolafrø til spiring 30g billede

Produktinformation

GEO GREENS økologiske rucolafrø til spiring giver de lækreste spirer, der smager som du kender smagen fra den krydrede rucolasalat. Bladene er mørkegrønne, og stænglen er lysegrøn eller hvide De giver et krydret tvist til enhver salat, sandwich og wrap.

Produktspecifikationer

Mærke: GEO GREENS
Kategori: Frø
EAN: 8003419063255
Varenr.: 4181
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Rucolafrø til spiring Økologiske - 30 gram
21,95 kr
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
GEO Rucolafrø ØKO, 30 g
23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEO GREENS - økologisk rucolafrø til spiring 30g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEO GREENS - økologisk rucolafrø til spiring 30g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked19 kr19 krKøb
2Organic Beauty Supply19,95 kr19,95 krKøb
3Duft og Natur21,95 kr21,95 krKøb
4Healthwell DK23 kr23 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEO GREENS - økologisk rucolafrø til spiring 30g

PriceData har fulgt prisen på GEO GREENS - økologisk rucolafrø til spiring 30g i 183 dage. Laveste pris i perioden er 17,56 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for GEO GREENS - økologisk rucolafrø til spiring 30g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for GEO GREENS - økologisk rucolafrø til spiring 30g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202619 kr1,05 kr (6%)
13. maj 202617,95 kr1,05 kr (6%)
20. apr. 202619 kr
19. apr. 202618,95 kr1,39 kr (8%)
18. apr. 202617,56 kr1,39 kr (7%)
15. apr. 202618,95 kr1 kr (5%)
14. apr. 202619,95 kr1 kr (5%)
26. mar. 202618,95 kr
8. mar. 202619 kr
7. mar. 202619,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret