Gå til hovedindhold

GEO GREENS - økologisk radisefrø til spiring 30g

GEOFrøEAN: 8003419063118
Pris fra 19 krtil 23 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17,56 kr 18. apr.

Sammenlign priser på GEO GREENS - økologisk radisefrø til spiring 30g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Radisefrø til spiring Økologisk - 30 gr - Geo
19 kr
Til butik
Radisefrø til spiring Økologisk - 30 gr - Geo billede

Produktspecifikationer

Mærke: Biogan
Kategori: Spirebakke/frø
EAN: 8003419063118
Varenr.: 14224
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Radisefrø til spiring Ø • 30g.
19,95 kr
Til butik
Radisefrø til spiring Ø • 30g. billede

Produktinformation

Spirer kan anvendes i salater, sandwiches, brød, te, som topping, i supper og smoothies. Frøene skal blødlægges i 8-10 timer før dyrkning. Skyl spirerne 2-3 gange om dagen. Når du skyller, skal spirerne dufte friskt. Disse spirer kræver plads, da de kan v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Biogan
EAN: 8003419063118
Varenr.: 14224
Gå til Organic Beauty Supply
TrustScore 5 ud af 54,7
GEO GREENS - økologisk radisefrø til spiring 30g
19,95 kr
Til butik
GEO GREENS - økologisk radisefrø til spiring 30g billede

Produktinformation

GEO GREENS økologiske radisespirer giver en rigtig flot grøn spire, som du kan anvende til fx pynt af smørrebrødet, i sandwich og wraps, toppings på en af dine spændende salater, og som smagsgiver i specielt asiatiske retter, hvor den er populær, men også...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GEO GREENS
Kategori: Frø
EAN: 8003419063118
Varenr.: 4179
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Radisefrø til spiring Økologiske - 30 gram
21,95 kr
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
GEO Radisefrø ØKO, 30 g
23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEO GREENS - økologisk radisefrø til spiring 30g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GEO GREENS - økologisk radisefrø til spiring 30g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked19 kr19 krKøb
2Helsegrossisten.dk19,95 kr19,95 krKøb
3Organic Beauty Supply19,95 kr19,95 krKøb
4Duft og Natur21,95 kr21,95 krKøb
5Healthwell DK23 kr23 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GEO GREENS - økologisk radisefrø til spiring 30g

PriceData har fulgt prisen på GEO GREENS - økologisk radisefrø til spiring 30g i 183 dage. Laveste pris i perioden er 17,56 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 19,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for GEO GREENS - økologisk radisefrø til spiring 30g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for GEO GREENS - økologisk radisefrø til spiring 30g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202619 kr1,05 kr (6%)
13. maj 202617,95 kr1,05 kr (6%)
20. apr. 202619 kr
19. apr. 202618,95 kr1,39 kr (8%)
18. apr. 202617,56 kr1,39 kr (7%)
15. apr. 202618,95 kr1 kr (5%)
14. apr. 202619,95 kr1 kr (5%)
26. mar. 202618,95 kr
8. mar. 202619 kr
7. mar. 202619,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret