Gå til hovedindhold

Gense - Old farmer micarta Steakkniv xl 23,5 cm 4 stk. Sort/Stål

GenseBordkniveEAN: 7319011076830
Pris fra 640 krtil 750 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 610 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Gense - Old farmer micarta Steakkniv xl 23,5 cm 4 stk. Sort/Stål og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 640 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gense Old Farmer Micarta steak knife XL 4 pcs
640 kr
Til butik
Gense Old Farmer Micarta steak knife XL 4 pcs billede

Produktinformation

Gense Old Farmer Classic 4 stk Kniv/bestik etuisæt

Produktspecifikationer

Mærke: Gense
Kategori: Borddaekning
Artikel nr.: 20349
EAN: 7319011076830
Varenr.: 2861798
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gense Gense Old Farmer Mikarta XL grillkniv 4 stk, sort
-25%749 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gense - Old farmer micarta Steakkniv xl 23,5 cm 4 stk. Sort/Stål
-25%750 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gense - Old farmer micarta Steakkniv xl 23,5 cm 4 stk. Sort/Stål billede

Produktinformation

Old Farmer XL Micarta er en solid og robust grillkniv med bredt knivblad, der er perfekt til store steaks, grillet kød og mange andre retter. Old Farmer XL Micarta leveres i en robust og eksklusiv trækasse. Fremstillet af højglanspoleret rustfritstål med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gense
Farve: Sort
EAN: 7319011076830
Varenr.: GE20349

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gense - Old farmer micarta Steakkniv xl 23,5 cm 4 stk. Sort/Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gense - Old farmer micarta Steakkniv xl 23,5 cm 4 stk. Sort/Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK640 kr679 krKøb
2KitchenTime DK749 kr749 krKøb
3Rikki Tikki Shop750 kr750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gense - Old farmer micarta Steakkniv xl 23,5 cm 4 stk. Sort/Stål

PriceData har fulgt prisen på Gense - Old farmer micarta Steakkniv xl 23,5 cm 4 stk. Sort/Stål i 133 dage. Laveste pris i perioden er 610 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 663 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 626 kr.

Den nuværende pris på 640 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Gense - Old farmer micarta Steakkniv xl 23,5 cm 4 stk. Sort/Stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Gense - Old farmer micarta Steakkniv xl 23,5 cm 4 stk. Sort/Stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026640 kr1 kr (0%)
18. maj 2026639 kr1 kr (0%)
1. maj 2026640 kr30 kr (5%)
30. apr. 2026610 kr9 kr (1%)
29. apr. 2026619 kr9 kr (1%)
28. apr. 2026610 kr9 kr (1%)
27. apr. 2026619 kr6 kr (1%)
26. apr. 2026613 kr18 kr (3%)
25. apr. 2026631 kr20 kr (3%)
23. apr. 2026611 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret