Gå til hovedindhold

brennenstuhl Genopladelig LED udendørslampe OLI 310 AB med Bluetooth® højtaler (Campinglampe med magnet og krog / Caravan Lampe til udendørs

brennenstuhlLamperEAN: 4007123667871
Pris fra 228 krtil 489 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 261 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Genopladelig LED udendørslampe OLI 310 AB med Bluetooth® højtaler (Campinglampe med magnet og krog / Caravan Lampe til udendørs og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brennenstuhl OLI 310 AB Campinglys 4000K
228 kr
Til butik
Brennenstuhl OLI 310 AB Campinglys 4000K billede

Produktinformation

Brennenstuhl OLI 310 AB - Campinglys - LED - 4000 K

Produktspecifikationer

Mærke: brennenstuhl
Artikel nr.: 1171640
EAN: 4007123667871
Varenr.: 998697839
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brennenstuhl OLI 310 AB - Campinglys - LED - 4000 K
253 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Genopladelig LED udendørslampe OLI 310 AB med Bluetooth® højtaler (Campinglampe med magnet og krog / Caravan Lampe til udendørs
-13%489 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Genopladelig LED udendørslampe OLI 310 AB med Bluetooth® højtaler (Campinglampe med magnet og krog / Caravan Lampe til udendørs billede

Produktinformation

OLI 310 AB genopladelige LED-udendørslampe med integreret Bluetooth-højttaler er ideel til udendørsaktiviteter såsom camping, en udendørs tur eller blot som lyskilde. Stream din musik fra populære apps, der er gemt på din smartphone. Den lille campinglampe er alsidig med en kontakt til udvidede funktioner: 100% - 40% - 10% - rød - rød blinkende - kan også bruges som advarselslys, fx ved bilhavari. Takket være beskyttelsesklassen IP44 er lampen sprøjtevand og fremmed for kroppen. Den lyse lommelygte har også en belysningsvarighed på op til 54 timer. Det overbeviser også med følgende funktioner: • Lysstrøm: 350 lm • LED'er: 18 SMD LED • Farvetemperatur: 4000K • Integreret Li-lon batteri 3,7V/4Ah • Powerbank: USB-opladningsport (1 A)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Højttalere
Vægt: 0.35g
Artikel nr.: NDS-1171640
EAN: 4007123667871
Varenr.: 86802

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genopladelig LED udendørslampe OLI 310 AB med Bluetooth® højtaler (Campinglampe med magnet og krog / Caravan Lampe til udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genopladelig LED udendørslampe OLI 310 AB med Bluetooth® højtaler (Campinglampe med magnet og krog / Caravan Lampe til udendørs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK228 kr228 krKøb
2CS MEGASTORE DK253 kr292 krKøb
3Estore DK489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Genopladelig LED udendørslampe OLI 310 AB med Bluetooth® højtaler (Campinglampe med magnet og krog / Caravan Lampe til udendørs

PriceData har fulgt prisen på Genopladelig LED udendørslampe OLI 310 AB med Bluetooth® højtaler (Campinglampe med magnet og krog / Caravan Lampe til udendørs i 180 dage. Laveste pris i perioden er 223 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 43% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Genopladelig LED udendørslampe OLI 310 AB med Bluetooth® højtaler (Campinglampe med magnet og krog / Caravan Lampe til udendørs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Genopladelig LED udendørslampe OLI 310 AB med Bluetooth® højtaler (Campinglampe med magnet og krog / Caravan Lampe til udendørs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026228 kr80 kr (26%)
28. apr. 2026308 kr14 kr (4%)
27. apr. 2026322 kr29 kr (10%)
26. apr. 2026293 kr246 kr (46%)
4. apr. 2026539 kr10 kr (2%)
22. mar. 2026529 kr300 kr (131%)
20. mar. 2026229 kr4 kr (2%)
15. mar. 2026233 kr10 kr (4%)
22. feb. 2026223 kr86,93 kr (28%)
10. feb. 2026309,93 kr309,07 kr (50%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret