Gå til hovedindhold

NO NAME Genevo EVOPIR-NX-WH GENEVO TRÅDLØS PIR-SENSOR

NO NAMEStøjsendereEAN: 5906849500112
Pris fra 491 krtil 559 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 489 kr 23. maj

Sammenlign priser på Genevo EVOPIR-NX-WH GENEVO TRÅDLØS PIR-SENSOR og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 491 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Genevo EVOPIR-NX-WH GENEVO TRÅDLØS PIR-SENSOR
491 kr
Til butik
Genevo EVOPIR-NX-WH GENEVO TRÅDLØS PIR-SENSOR billede

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Sensorer
Farve: 6
Artikel nr.: EVOPIR-NX-WH
EAN: 5906849500112
Varenr.: 25320873
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs PIR-bevægelsessensor EVOPIR-NX - hvid
-2%539 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs PIR-bevægelsessensor EVOPIR-NX - hvid billede

Produktinformation

Fordele ved trådløs PIR-bevægelsessensorEVOPIR-NX i hvid er en trådløs PIR-bevægelsessensor til alarmer og overvågning i hjemmet eller på kontoret. Sensortypen registrerer bevægelse i rummet og kan indgå som en del af et alarmsystem, så du får besked, når der sker aktivitet, hvor der ikke burde være det. Den diskrete, hvide front gør den let at placere i indretningen.Til alarm og overvågningIdeel til dig, der ønsker enkel sikring af entré, stue, værksted eller kontor. EVOPIR-NX er designet til brug i kategorien alarmer og overvågning og passer til opsætninger, hvor trådløs installation er en fordel. Den rene, lodrette form og det tydelige sensorfelt gør den nem at orientere mod området, der skal overvåges.Vælg EVOPIR-NX for trådløs montering, PIR-bevægelsesregistrering og et neutralt hvidt design, der falder ind i de fleste miljøer.Produkttype: Trådløs PIR-bevægelsessensorModel: EVOPIR-NXFarve: HvidAnvendelse: Alarmer og overvågning...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Alarmer
Vægt: 0.15g
EAN: 5906849500112
Varenr.: 2151720
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs PIR-bevægelsessensor EVOPIR-NX - hvid
-2%559 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs PIR-bevægelsessensor EVOPIR-NX - hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Alarmer
Vægt: 0.15g
EAN: 5906849500112
Varenr.: 2151720

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genevo EVOPIR-NX-WH GENEVO TRÅDLØS PIR-SENSOR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genevo EVOPIR-NX-WH GENEVO TRÅDLØS PIR-SENSOR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK491 kr530 krKøb
2Boligcenter DK539 kr539 krKøb
3Vivas DK559 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Genevo EVOPIR-NX-WH GENEVO TRÅDLØS PIR-SENSOR

PriceData har fulgt prisen på Genevo EVOPIR-NX-WH GENEVO TRÅDLØS PIR-SENSOR i 28 dage. Laveste pris i perioden er 489 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 528 kr.

Den nuværende pris på 491 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Genevo EVOPIR-NX-WH GENEVO TRÅDLØS PIR-SENSOR. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Genevo EVOPIR-NX-WH GENEVO TRÅDLØS PIR-SENSOR de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026491 kr58 kr (11%)
30. maj 2026549 kr10 kr (2%)
24. maj 2026539 kr50 kr (10%)
23. maj 2026489 kr50 kr (9%)
10. maj 2026539 kr10 kr (2%)
8. maj 2026549 kr10 kr (2%)
6. maj 2026539 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret