Gå til hovedindhold

Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort

GenesisKøretøjer og deleEAN: 5901969425772
Pris fra 854 krtil 1.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 395 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 854 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Genesis Holm 200 RGB Skrivebord Stålramme Gaming
854 kr
Til butik
Genesis Holm 200 RGB Skrivebord Stålramme Gaming billede

Produktinformation

Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Genesis
Artikel nr.: NDS-1606
EAN: 5901969425772
Varenr.: 995770149
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Genesis Holm 200 RGB Gamer Bord
866 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort
1.173 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Genesis Holm 200 RGB Skrivebord Stålramme Gaming
1.249 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Genesis Holm 200 RGB Gamingbord - Sort - GEEKD.dk
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK854 kr854 krKøb
2Proshop DK866 kr905 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.173 kr1.372 krKøb
4Ultrashop1.249 kr1.249 krKøb
5Geekd1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort

PriceData har fulgt prisen på Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort i 186 dage. Laveste pris i perioden er 554 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 856 kr.

Den nuværende pris på 854 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026854 kr395 kr (32%)
19. maj 20261.249 kr125 kr (11%)
12. maj 20261.124 kr125 kr (10%)
9. maj 20261.249 kr161 kr (15%)
7. maj 20261.088 kr149 kr (16%)
5. maj 2026939 kr149 kr (14%)
15. apr. 20261.088 kr161 kr (13%)
14. apr. 20261.249 kr161 kr (15%)
8. apr. 20261.088 kr49 kr (5%)
19. feb. 20261.039 kr151 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret