Gå til hovedindhold

Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort

GenesisKøretøjer og deleEAN: 5901969425772
Pris fra 557 krtil 1.090 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 533 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 555 kr 29. maj

Sammenlign priser på Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 557 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Genesis Holm 200 RGB Skrivebord Stålramme Gaming
557 kr
Til butik
Genesis Holm 200 RGB Skrivebord Stålramme Gaming billede

Produktinformation

Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Genesis
Artikel nr.: NDS-1606
EAN: 5901969425772
Varenr.: 995770149
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Genesis Holm 200 RGB Gamingbord - Sort - GEEKD.dk
775 kr
Til butik
Genesis Holm 200 RGB Gamingbord - Sort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Småt rum, men store gaming-ambitioner? Genesis Holm 200 RGB beviser, at du ikke behøver et kæmpe bord for at få et professionelt gaming-setup. Med sine kompakte mål på 1130 x 600 mm og smarte funktioner giver det dig alt det væsentlige - uden at overtage...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Genesis
Kategori: Bord
EAN: 5901969425772
Varenr.: 48621454328144
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Genesis Holm 200 RGB Gamer Bord
845 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Genesis Holm 200 RGB Skrivebord Stålramme Gaming
1.059 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort
1.090 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK557 kr557 krKøb
2Geekd775 kr775 krKøb
3Proshop DK845 kr884 krKøb
4Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.090 kr1.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort

PriceData har fulgt prisen på Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 555 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 860 kr.

Den nuværende pris på 557 kr er 35% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 41% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Genesis Holm 200 RGB - Skrivebord - rektangulær med konturerede hjørner - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026557 kr2 kr (0%)
29. maj 2026555 kr299 kr (35%)
28. maj 2026854 kr395 kr (32%)
19. maj 20261.249 kr125 kr (11%)
12. maj 20261.124 kr125 kr (10%)
9. maj 20261.249 kr161 kr (15%)
7. maj 20261.088 kr149 kr (16%)
5. maj 2026939 kr149 kr (14%)
15. apr. 20261.088 kr161 kr (13%)
14. apr. 20261.249 kr161 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret