Gå til hovedindhold

Genesis Astat 700 G2 Gamer Stol - Mesh tekstil - Op til 120 kg

GenesisSpillestoleEAN: 5901969435344
Pris fra 1.978 krtil 2.357 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 379 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.452 kr 29. maj

Sammenlign priser på Genesis Astat 700 G2 Gamer Stol - Mesh tekstil - Op til 120 kg og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1978 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Genesis Astat 700 G2 Gamer Stol Sort
1.978 kr
Til butik
Genesis Astat 700 G2 Gamer Stol Sort billede

Produktinformation

Genesis Astat 700 G2 - Spillestol - ergonomisk - armstøtter - T-formet - vippe - gittertekstil - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Genesis
Artikel nr.: NFG-1945
EAN: 5901969435344
Varenr.: 1000686384
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gamerstol GENESIS Astat 700 - mesh-sæde, sort
-13%2.099 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gamerstol GENESIS Astat 700 - mesh-sæde, sort billede

Produktinformation

Komfortabel gamerstol til lange sessionsGENESIS Astat 700 er en PC gamerstol designet til stabil støtte, når du arbejder eller spiller i mange timer. Den ventilerende mesh-ryg og det mesh-sæde hjælper kroppen med at holde sig behageligt tempereret, mens den ergonomiske form og justerbare funktioner giver dig mulighed for at finde din ideelle siddeposition.Ergonomi og justeringerStolen har justerbar ryglænsvinkel fra 0–135°, 3D-armlæn med polstring, gyngefunktion samt højdejustering via gasløft i klasse 4. Den leveres med justerbar nakkestøtte for ekstra aflastning. Den stabile base i aluminium og fem nylonhjul giver sikker bevægelse ved skrivebordet.Produkttype: PC gamerstolMaks. brugervægt: 120 kgAnbefalet brugerlængde: 160–195 cmRyglæn: Mesh, vinkel 0–135°Sæde: Mesh, materiale: nylonArmlæn: 3D, polstrede og justerbareNakkestøtte: Justerbar, inkluderetGyngefunktion: JaGasløft: Klasse 4Base: Aluminium, farve: sortHjul: 5 stk., nylonSædehøjde: 44,5–51,5 cmSædebredde: 50 cmSædedybde: 52 cmRyglænshøjde: 58 cmRyglænsbredde: 47,5 cmVægt: 18 kgFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Genesis
Kategori: Gamerstole
Vægt: 31.8g
EAN: 5901969435344
Varenr.: 1907974
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gamerstol GENESIS Astat 700 - mesh-sæde, sort
-12%2.119 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gamerstol GENESIS Astat 700 - mesh-sæde, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Genesis
Kategori: Gamerstole
Vægt: 31.8g
EAN: 5901969435344
Varenr.: 1907974
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Genesis Astat 700 G2 Gamer Stol - Mesh tekstil - Op til 120 kg
-1%2.357 kr
Før 2.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genesis Astat 700 G2 Gamer Stol - Mesh tekstil - Op til 120 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Genesis Astat 700 G2 Gamer Stol - Mesh tekstil - Op til 120 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.978 kr1.978 krKøb
2Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
3Vivas DK2.119 kr2.518 krKøb
4Proshop DK2.357 kr2.357 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Genesis Astat 700 G2 Gamer Stol - Mesh tekstil - Op til 120 kg

PriceData har fulgt prisen på Genesis Astat 700 G2 Gamer Stol - Mesh tekstil - Op til 120 kg i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.452 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 2.065 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.952 kr.

Den nuværende pris på 1.978 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Genesis Astat 700 G2 Gamer Stol - Mesh tekstil - Op til 120 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Genesis Astat 700 G2 Gamer Stol - Mesh tekstil - Op til 120 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.978 kr526 kr (36%)
29. maj 20261.452 kr613 kr (30%)
28. maj 20262.065 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.064 kr2 kr (0%)
24. maj 20262.062 kr32 kr (2%)
9. maj 20262.030 kr27 kr (1%)
6. maj 20262.057 kr71 kr (4%)
3. maj 20261.986 kr11 kr (1%)
2. maj 20261.997 kr60 kr (3%)
8. mar. 20262.057 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret