Gå til hovedindhold

Gembird TVS-70T-02 cart - for TV - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 70"

GembirdTv- og skærmbeslagEAN: 8716309129008
Pris fra 2.059 krtil 2.142 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gembird TVS-70T-02 cart - for TV - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 70" og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2059 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird TVS-70T-02 Vogn med hjul Tv 37"-70"
2.059 kr
Til butik
Gembird TVS-70T-02 Vogn med hjul Tv 37"-70" billede

Produktinformation

Gembird TVS-70T-02 - Vogn med hjul - for Tv - aluminium, stål - sort - skærmstørrelse: 37"-70"

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: TVS-70T-02
EAN: 8716309129008
Varenr.: 1001855489
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird TVS-70T-02 cart - for TV - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 70"
2.142 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird TVS-70T-02 cart - for TV - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird TVS-70T-02 cart - for TV - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 70" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.059 kr2.059 krKøb
2Proshop DK2.142 kr2.142 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird TVS-70T-02 cart - for TV - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 70"

PriceData har fulgt prisen på Gembird TVS-70T-02 cart - for TV - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 70" i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.369 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 2.908 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.933 kr.

Den nuværende pris på 2.059 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Gembird TVS-70T-02 cart - for TV - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 70". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Gembird TVS-70T-02 cart - for TV - black - Maks 70 kg - Maks størrelse 70" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.059 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.060 kr82 kr (4%)
20. mar. 20262.142 kr3 kr (0%)
13. mar. 20262.145 kr23 kr (1%)
11. mar. 20262.122 kr12 kr (1%)
8. mar. 20262.110 kr17 kr (1%)
7. mar. 20262.093 kr9 kr (0%)
17. feb. 20262.084 kr2 kr (0%)
28. jan. 20262.082 kr814 kr (28%)
27. jan. 20262.896 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret