Gå til hovedindhold

Gembird TVS-100F-01 cart - for TV - black - Maks 150 kg - Maks størrelse 100"

GembirdTv- og skærmbeslagEAN: 8716309128421
Pris fra 1.575 krtil 1.829 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 254 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.382 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Gembird TVS-100F-01 cart - for TV - black - Maks 150 kg - Maks størrelse 100" og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1575 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird TVS-100F-01 Vogn med hjul Tv 37"-100"
1.575 kr
Til butik
Gembird TVS-100F-01 Vogn med hjul Tv 37"-100" billede

Produktinformation

Gembird TVS-100F-01 - Vogn med hjul - for Tv - stål - sort - skærmstørrelse: 37"-100"

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: TVS-100F-01
EAN: 8716309128421
Varenr.: 1001632190
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird TVS-100F-01 cart - for TV - black - Maks 150 kg - Maks størrelse 100"
1.829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird TVS-100F-01 cart - for TV - black - Maks 150 kg - Maks størrelse 100" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird TVS-100F-01 cart - for TV - black - Maks 150 kg - Maks størrelse 100" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.575 kr1.575 krKøb
2Proshop DK1.829 kr1.829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird TVS-100F-01 cart - for TV - black - Maks 150 kg - Maks størrelse 100"

PriceData har fulgt prisen på Gembird TVS-100F-01 cart - for TV - black - Maks 150 kg - Maks størrelse 100" i 167 dage. Laveste pris i perioden er 839,95 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 3.107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.420 kr.

Den nuværende pris på 1.575 kr er 11% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Gembird TVS-100F-01 cart - for TV - black - Maks 150 kg - Maks størrelse 100". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Gembird TVS-100F-01 cart - for TV - black - Maks 150 kg - Maks størrelse 100" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.575 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.577 kr5 kr (0%)
30. maj 20261.582 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.583 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.584 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.582 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.584 kr6 kr (0%)
20. maj 20261.578 kr1.529 kr (49%)
19. maj 20263.107 kr1.176 kr (61%)
14. maj 20261.931 kr175 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret