Gå til hovedindhold

Gembird SPK-BT-17 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - 10 Watt - sort

GembirdHøjttalereEAN: 8716309105538
Pris fra 144 krtil 153 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 107 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Gembird SPK-BT-17 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - 10 Watt - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird SPK-BT-17 Højttaler Sort
144 kr
Til butik
Gembird SPK-BT-17 Højttaler Sort billede

Produktinformation

Gembird SPK-BT-17 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - 10 watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: SPK-BT-17
EAN: 8716309105538
Varenr.: 999022184
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird SPK-BT-17 - speaker - for portable use - wireless
147 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird SPK-BT-17 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - 10 Watt - sort
153 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird SPK-BT-17 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - 10 Watt - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird SPK-BT-17 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - 10 Watt - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK144 kr144 krKøb
2Proshop DK147 kr186 krKøb
3CS MEGASTORE DK153 kr192 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird SPK-BT-17 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - 10 Watt - sort

PriceData har fulgt prisen på Gembird SPK-BT-17 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - 10 Watt - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Gembird SPK-BT-17 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - 10 Watt - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Gembird SPK-BT-17 - Højttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth 5.1 - 10 Watt - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026144 kr3 kr (2%)
2. jun. 2026147 kr1 kr (1%)
29. maj 2026148 kr2 kr (1%)
27. maj 2026146 kr1 kr (1%)
26. maj 2026147 kr4 kr (3%)
25. maj 2026151 kr5 kr (3%)
24. maj 2026146 kr1 kr (1%)
23. maj 2026147 kr2 kr (1%)
20. maj 2026145 kr1 kr (1%)
18. maj 2026146 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret