Gå til hovedindhold

Gembird PC-186A-VDE - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 højrevinklet - 10 A - 1.8 m - formet - sort

GembirdComputer – tilbehørEAN: 8716309047005
Pris fra 42 krtil 49 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 3. maj

Sammenlign priser på Gembird PC-186A-VDE - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 højrevinklet - 10 A - 1.8 m - formet - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird PC-186A-VDE Strømkabel 1.8m Sort
42 kr
Til butik
Gembird PC-186A-VDE Strømkabel 1.8m Sort billede

Produktinformation

Gembird PC-186A-VDE - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 højrevinklet - 10 A - 1.8 m - formet - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: PC-186A-VDE
EAN: 8716309047005
Varenr.: 988629190
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird PC-186A-VDE - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 højrevinklet - 10 A - 1.8 m - formet - sort
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird PC-186A-VDE - power cable - power CEE 7/7 to power IEC 60320 C13 - 1.8 m
49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird PC-186A-VDE - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 højrevinklet - 10 A - 1.8 m - formet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird PC-186A-VDE - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 højrevinklet - 10 A - 1.8 m - formet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK42 kr42 krKøb
2CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
3Proshop DK49 kr88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird PC-186A-VDE - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 højrevinklet - 10 A - 1.8 m - formet - sort

PriceData har fulgt prisen på Gembird PC-186A-VDE - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 højrevinklet - 10 A - 1.8 m - formet - sort i 167 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Gembird PC-186A-VDE - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 højrevinklet - 10 A - 1.8 m - formet - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Gembird PC-186A-VDE - Strømkabel - power CEE 7/7 (han) vinklet til power IEC 60320 C13 højrevinklet - 10 A - 1.8 m - formet - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202642 kr2 kr (5%)
3. maj 202640 kr2 kr (5%)
2. maj 202642 kr2 kr (5%)
16. apr. 202640 kr2 kr (5%)
15. apr. 202642 kr2 kr (5%)
13. apr. 202640 kr2 kr (5%)
23. mar. 202642 kr2 kr (5%)
14. mar. 202644 kr2 kr (5%)
8. mar. 202642 kr2 kr (5%)
7. mar. 202644 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret