Gå til hovedindhold

Gembird MA-DA2P-01 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32"

GembirdTv- og skærmbeslagEAN: 8716309126144
Pris fra 499 krtil 549 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 358 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Gembird MA-DA2P-01 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32" og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird Monitor Arm - Adjustable arm 2-display 17"-32"
499 kr
Til butik
Gembird Monitor Arm - Adjustable arm 2-display 17"-32" billede

Produktinformation

Monteringssæt (2 artikulerende arme, 2 VESA-monteringsbøjler, klemmemonteringsbase, skive-monteret base), for 2 LCD displays, stål, plastik, aluminium, fin tekstursort, skærmstørrelse: 17"-32", skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Kategori: Skaermholder
Artikel nr.: MA-DA2P-01
EAN: 8716309126144
Varenr.: 3172462
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird MA-DA2P-01 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32"
549 kr
Til butik
Gembird MA-DA2P-01 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32" billede

Produktinformation

Gembird MA-DA2P-01 - Monteringssæt (2 artikulerende arme, skive-monteret base, 2 VESA-monteringsbøjler, klemmemonteringsbase) - for 2 LCD displays - plastik, aluminium, stål - fin tekstursort - skærmstørrelse: 17"-32" - skrivebordsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: MA-DA2P-01
EAN: 8716309126144
Varenr.: 1001008857

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird MA-DA2P-01 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird MA-DA2P-01 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK499 kr538 krKøb
2CompuMail DK549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird MA-DA2P-01 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32"

PriceData har fulgt prisen på Gembird MA-DA2P-01 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32" i 181 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 480 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Gembird MA-DA2P-01 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Gembird MA-DA2P-01 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026499 kr90 kr (22%)
27. maj 2026409 kr90 kr (18%)
22. maj 2026499 kr15 kr (3%)
20. maj 2026484 kr8 kr (2%)
13. maj 2026492 kr1 kr (0%)
12. maj 2026493 kr5 kr (1%)
8. maj 2026498 kr6 kr (1%)
7. maj 2026492 kr6 kr (1%)
6. maj 2026498 kr1 kr (0%)
5. maj 2026499 kr102 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret