Gå til hovedindhold

Gembird MA-DA-03 - Monteringssæt (klemme til montering på skrivebord, 2 artikulerende arme, notesbog-bakke, øjeklemme) - for monitor / notebook - stål, plastik - fin tekstursort - skærmstørrelse: up to 32 (monitor) / up to 15.6 (notebook) - skrivebord

GembirdTv- og skærmbeslagEAN: 8716309126083
Pris fra 238 krtil 359 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gembird MA-DA-03 - Monteringssæt (klemme til montering på skrivebord, 2 artikulerende arme, notesbog-bakke, øjeklemme) - for monitor / notebook - stål, plastik - fin tekstursort - skærmstørrelse: up to 32 (monitor) / up to 15.6 (notebook) - skrivebord og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 238 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird MA-DA-03 - Monteringssæt (klemme til montering på skrivebord, 2 artikulerende arme, notesbog-bakke, øjeklemme) - for monitor / notebook - stål, plastik - fin tekstursort - skærmstørrelse: up to 32 (monitor) / up to 15.6 (notebook) - skrivebord
238 kr
Til butik
Gembird MA-DA-03 - Monteringssæt (klemme til montering på skrivebord, 2 artikulerende arme, notesbog-bakke, øjeklemme) - for monitor / notebook - stål, plastik - fin tekstursort - skærmstørrelse: up to 32 (monitor) / up to 15.6 (notebook) - skrivebord billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Kategori: Øvrigt tilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: MA-DA-03
EAN: 8716309126083
Varenr.: 9617069
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird MA-DA-03 Monitor / notebook Monteringssæt
327 kr
Til butik
Gembird MA-DA-03 Monitor / notebook Monteringssæt billede

Produktinformation

Gembird MA-DA-03 - Monteringssæt (klemme til montering på skrivebord, 2 artikulerende arme, notesbog-bakke, øjeklemme) - for monitor / notebook - plastik, stål - fin tekstursort - skærmstørrelse: up to 32" (monitor) / up to 15.6" (notebook) - skrivebord...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: MA-DA-03
EAN: 8716309126083
Varenr.: 1001008853
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmholder med bærbar bakke - Gembird MA-DA-03, 17-32”, op til 9 kg
-6%339 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmholder med bærbar bakke - Gembird MA-DA-03, 17-32”, op til 9 kg billede

Produktinformation

Fordele ved skærmholder til skrivebordFå mere plads og bedre ergonomi ved dit skrivebord med Gembird MA-DA-03. Denne justerbare bordmonterede arm kombinerer en skærmholder til én skærm med en praktisk notebook-bakke, så du kan arbejde mere ryddeligt og komfortabelt. Armen kan rotere, vippe og dreje, så du nemt finder den optimale visningsvinkel til både skærm og laptop.Til kontor, hjemmearbejde og studieMA-DA-03 er velegnet til skærme fra 17–32” og understøtter op til 9 kg. Den passer til VESA 75 × 75 og 100 × 100 mm og monteres solidt på bordkanten. Den sorte stålkonstruktion med plastdetaljer giver et stilrent udtryk på arbejdspladsen, og de to arme gør det let at placere skærm og bærbar side om side.Monteringstype: BordAntal arme: 2Understøttede skærme: 1 stk., 17–32”Maks. bæreevne: 9 kgVESA: 75 × 75, 100 × 100 mmNotebook-rum/bakke: JaRetning: LiggendeMateriale: Stål og plastFarve: SortVægt: 4,7 kgPakketype: BoksManual medfølger: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: GEMBIRD
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 5.73g
EAN: 8716309126083
Varenr.: 1930708
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird Monitor Arm & Notebook Tray - 1 x monitor 17"-32" & 1 x notebook 15.6"
349 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmholder med bærbar bakke - Gembird MA-DA-03, 17-32”, op til 9 kg
-5%359 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird MA-DA-03 - Monteringssæt (klemme til montering på skrivebord, 2 artikulerende arme, notesbog-bakke, øjeklemme) - for monitor / notebook - stål, plastik - fin tekstursort - skærmstørrelse: up to 32 (monitor) / up to 15.6 (notebook) - skrivebord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird MA-DA-03 - Monteringssæt (klemme til montering på skrivebord, 2 artikulerende arme, notesbog-bakke, øjeklemme) - for monitor / notebook - stål, plastik - fin tekstursort - skærmstørrelse: up to 32 (monitor) / up to 15.6 (notebook) - skrivebord koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK238 kr277 krKøb
2CompuMail DK327 kr327 krKøb
3Boligcenter DK339 kr339 krKøb
4Proshop DK349 kr388 krKøb
5Vivas DK359 kr438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird MA-DA-03 - Monteringssæt (klemme til montering på skrivebord, 2 artikulerende arme, notesbog-bakke, øjeklemme) - for monitor / notebook - stål, plastik - fin tekstursort - skærmstørrelse: up to 32 (monitor) / up to 15.6 (notebook) - skrivebord

PriceData har fulgt prisen på Gembird MA-DA-03 - Monteringssæt (klemme til montering på skrivebord, 2 artikulerende arme, notesbog-bakke, øjeklemme) - for monitor / notebook - stål, plastik - fin tekstursort - skærmstørrelse: up to 32 (monitor) / up to 15.6 (notebook) - skrivebord i 29 dage. Laveste pris i perioden er 238 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 238 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Gembird MA-DA-03 - Monteringssæt (klemme til montering på skrivebord, 2 artikulerende arme, notesbog-bakke, øjeklemme) - for monitor / notebook - stål, plastik - fin tekstursort - skærmstørrelse: up to 32 (monitor) / up to 15.6 (notebook) - skrivebord. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Gembird MA-DA-03 - Monteringssæt (klemme til montering på skrivebord, 2 artikulerende arme, notesbog-bakke, øjeklemme) - for monitor / notebook - stål, plastik - fin tekstursort - skærmstørrelse: up to 32 (monitor) / up to 15.6 (notebook) - skrivebord de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026238 kr89 kr (27%)
30. maj 2026327 kr89 kr (37%)
29. maj 2026238 kr106 kr (31%)
28. maj 2026344 kr5 kr (1%)
5. maj 2026349 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret