Gå til hovedindhold

Gembird Full motion TV ceiling mount 23"" - 55"" - Maks 20 kg - Maks størrelse 55"

GembirdTv- og skærmbeslagEAN: 8716309135184
Pris fra 189 krtil 239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Gembird Full motion TV ceiling mount 23"" - 55"" - Maks 20 kg - Maks størrelse 55" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird Monteringssæt Tv 23"-55"
189 kr
Til butik
Gembird Monteringssæt Tv 23"-55" billede

Produktinformation

Gembird - Monteringssæt (til loftmontering) - fuld bevægelse - for Tv - stål - sort - skærmstørrelse: 23"-55"

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: CM-55ST-01
EAN: 8716309135184
Varenr.: 1003670995
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird Full motion TV ceiling mount 23"" - 55"" - Maks 20 kg - Maks størrelse 55"
210 kr
Til butik
Gembird Full motion TV ceiling mount 23"" - 55"" - Maks 20 kg - Maks størrelse 55" billede

Produktinformation

Fuldbevægelses loftbeslag til TV tilbyder foldbart fuldbevægelsesstøtte til 23" - 55" TV med VESA-kompatibilitet, op til 90° vip og drej samt en belastningskapacitet på 20 kg. Loftmonteret løsning designet til at hænge LCD-skærme i loftet og spare plads, Full motion TV ceiling mount 23" - 55" har et foldbart design og inkluderer alt nødvendigt installationsmateriale. Understøtter de fleste 23" - 55" LCD-tv VESA-kompatibel op til 400 x 400 mm Fuld bevægelse med foldbar arm Tillader op til 90° drejning og 90° vipning Understøtter TV op til 20 kg Inkluderer installationsmaterialer; ingen kabelstyring Robust stålkonstruktion med pulverlakering giver fleksibel loftplacering og pladsbesparende opbevaring for bekvem loftmonteret visning.

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Kategori: Vaegbeslag AV Beslag AV Moebler
Artikel nr.: CM-55ST-01
EAN: 8716309135184
Varenr.: 3423811
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV loftbeslag fuld bevægelse - Gembird 23-55", sort
-8%219 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TV loftbeslag fuld bevægelse - Gembird 23-55", sort billede

Produktinformation

Fordele ved TV loftbeslagFå skærmen op i den perfekte højde med dette fuldt bevægelige loftbeslag til TV og skærme. Beslaget passer til skærme fra 23–55" og giver dig fleksibel placering i stue, mødelokale eller butik. Den robuste konstruktion i stål og den justerbare hældning gør det nemt at tilpasse visningen, så alle får et godt udsyn.Fleksibel indstilling og pæn kabelføringBeslaget kan vippes 0–80° og drejes ±45° for præcis indstilling. Den indbyggede kabelhåndtering hjælper med at holde installationen ryddelig og sikker. Det er et ideelt valg, når vægmontering ikke er mulig, eller når du ønsker en pladsbesparende løsning i rummet.Monteringstype: LoftSkærmstørrelse: 58,4–139,7 cm (23–55")Maks. VESA: 400 × 400 mmMin. VESA: 75 × 75 mmMaks. belastning: 20 kgHældning: 0–80°Drejning: −45° til 45°Materiale: StålFarve: SortBredde: 61,4 cmHøjde: 16,5 cmDybde (min.): 17 cmMedfølger: Monteringskit og manualPakkemål: 41,6 × 22,8 × 9,2 cm; vægt 2,52 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: GEMBIRD
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 2.41g
EAN: 8716309135184
Varenr.: 1909833
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV loftbeslag fuld bevægelse - Gembird 23-55", sort
-8%239 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird Full motion TV ceiling mount 23"" - 55"" - Maks 20 kg - Maks størrelse 55" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird Full motion TV ceiling mount 23"" - 55"" - Maks 20 kg - Maks størrelse 55" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK189 kr189 krKøb
2Proshop DK210 kr249 krKøb
3Boligcenter DK219 kr219 krKøb
4Vivas DK239 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird Full motion TV ceiling mount 23"" - 55"" - Maks 20 kg - Maks størrelse 55"

PriceData har fulgt prisen på Gembird Full motion TV ceiling mount 23"" - 55"" - Maks 20 kg - Maks størrelse 55" i 184 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 402 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Gembird Full motion TV ceiling mount 23"" - 55"" - Maks 20 kg - Maks størrelse 55". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Gembird Full motion TV ceiling mount 23"" - 55"" - Maks 20 kg - Maks størrelse 55" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026189 kr1 kr (1%)
20. maj 2026188 kr31 kr (14%)
19. maj 2026219 kr183 kr (46%)
8. maj 2026402 kr183 kr (84%)
5. maj 2026219 kr183 kr (46%)
14. apr. 2026402 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026399 kr39 kr (11%)
9. apr. 2026360 kr36 kr (11%)
8. apr. 2026324 kr126 kr (64%)
3. apr. 2026198 kr11 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret