Gå til hovedindhold

Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH - UPS-batteri - 1 x batteri - 7.5 Ah

GembirdUPS-nødstrømsforsyningEAN: 8716309020701
Pris fra 162 krtil 181 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 121 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH - UPS-batteri - 1 x batteri - 7.5 Ah og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH UPS-batteri
162 kr
Til butik
Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH UPS-batteri billede

Produktinformation

Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH - UPS-batteri - 1 x batteri - 7.5 Ah

Produktspecifikationer

Mærke: Energenie
Artikel nr.: BAT-12V7.5AH
EAN: 8716309020701
Varenr.: 995267525
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH - UPS-batteri - 1 x batteri - 7.5 Ah
181 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird BAT-12V7.5AH UPS Battery
181 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH - UPS-batteri - 1 x batteri - 7.5 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH - UPS-batteri - 1 x batteri - 7.5 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK162 kr162 krKøb
2CS MEGASTORE DK181 kr220 krKøb
3Proshop DK181 kr220 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH - UPS-batteri - 1 x batteri - 7.5 Ah

PriceData har fulgt prisen på Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH - UPS-batteri - 1 x batteri - 7.5 Ah i 183 dage. Laveste pris i perioden er 118 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 257 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH - UPS-batteri - 1 x batteri - 7.5 Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Gembird EnerGenie BAT-12V7.5AH - UPS-batteri - 1 x batteri - 7.5 Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026162 kr36 kr (18%)
23. maj 2026198 kr26 kr (12%)
22. maj 2026224 kr6 kr (3%)
14. maj 2026218 kr40 kr (22%)
12. maj 2026178 kr18 kr (11%)
10. maj 2026160 kr1 kr (1%)
9. maj 2026159 kr59 kr (27%)
8. maj 2026218 kr41 kr (23%)
7. maj 2026177 kr18 kr (11%)
25. apr. 2026159 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret