Gå til hovedindhold

Gembird CM-70ST-01 - Monteringssæt (til loftmontering) - fuld bevægelse - for Tv - stål, plastik - sort - skærmstørrelse: 32-70

GembirdElektronikEAN: 8716309128087
Pris fra 277 krtil 775 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 498 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 244 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Gembird CM-70ST-01 - Monteringssæt (til loftmontering) - fuld bevægelse - for Tv - stål, plastik - sort - skærmstørrelse: 32-70 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 277 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird CM-70ST-01 - Monteringssæt (til loftmontering) - fuld bevægelse - for Tv - stål, plastik - sort - skærmstørrelse: 32-70
277 kr
Til butik
Gembird CM-70ST-01 - Monteringssæt (til loftmontering) - fuld bevægelse - for Tv - stål, plastik - sort - skærmstørrelse: 32-70 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Kategori: Loft
Farve: 4
Artikel nr.: CM-70ST-01
EAN: 8716309128087
Varenr.: 10919336
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird CM-70ST-01 Monteringssæt Tv 32"-70"
282 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Loftbeslag til TV - Gembird CM-70ST-01, 32-70", sort
339 kr
Til butik
Loftbeslag til TV - Gembird CM-70ST-01, 32-70", sort billede

Produktinformation

Stabilt loftbeslag til TVFå skærmen op i den perfekte højde med dette justerbare loftbeslag fra Gembird. Beslaget passer til TV på 32–70" og klarer op til 50 kg, så du kan montere sikkert i mødelokaler, butikker, receptioner eller hjemme, hvor gulvpladsen skal udnyttes optimalt.Fordele ved loftmonteret skærmholderDen teleskopiske rørføring kan indstilles fra 69,8 til 156,8 cm og giver fleksibel placering. Du kan vippe skærmen fra -25° til 5° og dreje den ±30° for den bedste betragtningsvinkel. Integreret kabelhåndtering holder installationen ryddelig og professionel. Full motion-konstruktionen gør det let at tilpasse visningen efter rummet og publikum.Monteringstype: LoftSkærmstørrelse: 81,3–177,8 cm (32–70")Maks. belastning: 50 kgVESA-kompatibilitet: 100 × 100 til 400 × 400 mmJusterbar rør længde: 69,8–156,8 cmHældning: -25° til 5°Drejning: ±30°Kabelhåndtering: JaFarve: SortMateriale: Stål og plastBredde: 33,4 cm; Højde: 33,4 cm; Dybde (min.): 18 cmPakkens indhold: Monteringssæt og manualPakkemål: 82,5 × 26,5 × 7,7 cm; Pakkevægt: 6,56 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: GEMBIRD
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 6.3g
EAN: 8716309128087
Varenr.: 1908249
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gembird CM-70ST-01 Monteringssæt Tv 32-70
349 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Loftbeslag til TV - Gembird CM-70ST-01, 32-70", sort
359 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird CM-70ST-01 mounting kit - full-motion - for TV - black - Maks 50 kg - Maks størrelse 70"
775 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird CM-70ST-01 - Monteringssæt (til loftmontering) - fuld bevægelse - for Tv - stål, plastik - sort - skærmstørrelse: 32-70 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird CM-70ST-01 - Monteringssæt (til loftmontering) - fuld bevægelse - for Tv - stål, plastik - sort - skærmstørrelse: 32-70 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK277 kr316 krKøb
2CompuMail DK282 kr282 krKøb
3Boligcenter DK339 kr339 krKøb
4Ultrashop349 kr349 krKøb
5Vivas DK359 kr438 krKøb
6Proshop DK775 kr985 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird CM-70ST-01 - Monteringssæt (til loftmontering) - fuld bevægelse - for Tv - stål, plastik - sort - skærmstørrelse: 32-70

PriceData har fulgt prisen på Gembird CM-70ST-01 - Monteringssæt (til loftmontering) - fuld bevægelse - for Tv - stål, plastik - sort - skærmstørrelse: 32-70 i 139 dage. Laveste pris i perioden er 244 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 714 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 277 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 70 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Gembird CM-70ST-01 - Monteringssæt (til loftmontering) - fuld bevægelse - for Tv - stål, plastik - sort - skærmstørrelse: 32-70. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Gembird CM-70ST-01 - Monteringssæt (til loftmontering) - fuld bevægelse - for Tv - stål, plastik - sort - skærmstørrelse: 32-70 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026277 kr5 kr (2%)
26. maj 2026282 kr4 kr (1%)
25. maj 2026286 kr4 kr (1%)
24. maj 2026290 kr4 kr (1%)
22. maj 2026294 kr3 kr (1%)
21. maj 2026297 kr1 kr (0%)
20. maj 2026298 kr3 kr (1%)
19. maj 2026301 kr4 kr (1%)
18. maj 2026305 kr4 kr (1%)
5. maj 2026309 kr22 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret