Gå til hovedindhold

Gembird CK‑MVC‑01 håndstøvsuger - ledningsfri, poseløs med blæsefunktion

GembirdVand- og støvsugereEAN: 8716309128773
Pris fra 73 krtil 99 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 4. maj

Sammenlign priser på Gembird CK‑MVC‑01 håndstøvsuger - ledningsfri, poseløs med blæsefunktion og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird Håndstøvsuger CK-MVC-01 - vacuum cleaner - cordless - handheld
73 kr
Til butik
Gembird Håndstøvsuger CK-MVC-01 - vacuum cleaner - cordless - handheld billede

Produktinformation

Støvsuger, håndmodel, uden pose, ledningsfri

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Kategori: Haandstoevsuger
Artikel nr.: CK-MVC-01
EAN: 8716309128773
Varenr.: 3375868
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird CK-MVC-01 Støvsuger Håndmodel
74 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird CK-MVC-01 - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri
77 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gembird CK‑MVC‑01 håndstøvsuger - ledningsfri, poseløs med blæsefunktion
-20%79 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gembird CK-MVC-01 Støvsuger Håndmodel
89 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gembird CK‑MVC‑01 håndstøvsuger - ledningsfri, poseløs med blæsefunktion
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird CK‑MVC‑01 håndstøvsuger - ledningsfri, poseløs med blæsefunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird CK‑MVC‑01 håndstøvsuger - ledningsfri, poseløs med blæsefunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK73 kr112 krKøb
2CompuMail DK74 kr74 krKøb
3CS MEGASTORE DK77 kr116 krKøb
4Boligcenter DK79 kr79 krKøb
5Ultrashop89 kr89 krKøb
6Vivas DK99 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird CK‑MVC‑01 håndstøvsuger - ledningsfri, poseløs med blæsefunktion

PriceData har fulgt prisen på Gembird CK‑MVC‑01 håndstøvsuger - ledningsfri, poseløs med blæsefunktion i 165 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Gembird CK‑MVC‑01 håndstøvsuger - ledningsfri, poseløs med blæsefunktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Gembird CK‑MVC‑01 håndstøvsuger - ledningsfri, poseløs med blæsefunktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202673 kr3 kr (4%)
31. maj 202676 kr3 kr (4%)
28. maj 202679 kr16 kr (25%)
4. maj 202663 kr3 kr (5%)
3. maj 202666 kr5 kr (7%)
2. maj 202671 kr4 kr (5%)
1. maj 202675 kr1 kr (1%)
29. apr. 202676 kr8 kr (12%)
23. mar. 202668 kr1 kr (1%)
22. mar. 202669 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret