Gå til hovedindhold

Gembird BAT-6V4.5AH Rechargeable battery 6 V 4.5 AH for UPS

GembirdUPS-nødstrømsforsyningEAN: 8716309020657
Pris fra 54 krtil 60 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Gembird BAT-6V4.5AH Rechargeable battery 6 V 4.5 AH for UPS og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird BAT-6V4.5AH Rechargeable battery 6 V 4.5 AH for UPS
54 kr
Til butik
Gembird BAT-6V4.5AH Rechargeable battery 6 V 4.5 AH for UPS billede

Produktinformation

UPS-batteri, 1 x batteri, 4.5 Ah

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Kategori: UPS
Artikel nr.: BAT-6V4.5AH
EAN: 8716309020657
Varenr.: 2711606
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gembird BAT-6V4.5AH UPS-batteri
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird BAT-6V4.5AH Rechargeable battery 6 V 4.5 AH for UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird BAT-6V4.5AH Rechargeable battery 6 V 4.5 AH for UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK54 kr93 krKøb
2CompuMail DK60 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird BAT-6V4.5AH Rechargeable battery 6 V 4.5 AH for UPS

PriceData har fulgt prisen på Gembird BAT-6V4.5AH Rechargeable battery 6 V 4.5 AH for UPS i 171 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Gembird BAT-6V4.5AH Rechargeable battery 6 V 4.5 AH for UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Gembird BAT-6V4.5AH Rechargeable battery 6 V 4.5 AH for UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202654 kr3 kr (6%)
19. maj 202651 kr1 kr (2%)
8. maj 202650 kr1 kr (2%)
7. maj 202651 kr3 kr (6%)
5. maj 202654 kr3 kr (6%)
1. maj 202651 kr1 kr (2%)
23. apr. 202650 kr4 kr (7%)
20. apr. 202654 kr4 kr (8%)
15. apr. 202650 kr1 kr (2%)
14. apr. 202649 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret